Aktualności

PIERWSZE MECZE ZA NAMI

W zakładce Wyniki, w każdym roczniku zostały uzupełnione wyniki z 1 kolejki Młodzieżowej Ligi Futbolu.

Liga dla dzieci w Warszawie wystartowała i drużyny rozpoczęły rywalizację

 

W roczniku 2008 drużyna AP OCHMAN wysoko wygrała z POLSKĄ SZKOŁA FUTBOLU. W drugim spotkaniu tego rocznika UKS JUNAK rozgrywał spotkanie z OKS SŁUŻEW, minimalnie lepsza okazała się drużyna UKS JUNAK

W roczniku 2009 AP DIAMENT strzelając po 3 bramki w każdej połowie ograła KS HALINÓW.

Rocznik 2010, remisowym wynikiem zakończyła się rozgrywka drużyn KS GROM, a w drugim spotkaniu POLSKA SZKOŁA FUTBOLU wygrała walkowerem z KS HALINOWEM.

Spotkanie WBS WARSZAWA - VICTORIA ZERZEŃ przyniosło wiele emocji, ostatecznie drużyna WBS wygrała 4:2.

Zapraszamy do sprawdzenia wyników swojej drużyny i zapraszamy w przyszły weekend na kolejne spotkania 

Tweetnij

DOSTĘPNE TERMINARZE NA MLF JESIEŃ 2018

Zostały ustalone terminarze rozgrywania spotkań dla ligi MLF JESIEŃ 2018

Zapraszamy do zapoznania się z terminarzami

ROCZNIK 2011

ROCZNIK 2010

ROCZNIKA 2009

ROCZNIK 2008

Na uczestników już czekają unikalne, wyjątkowe medale odlewane i puchary sportowe.

Tweetnij

RUSZYŁY ZAPISY: MLF JESIEŃ 2018

Szanowni Trenerzy

ZAPRASZAMY DO ZGŁASZANIA DRUŻYN DO MŁODZIEŻOWEJ LIGI FUTBOLU - EDYCJA JESIEŃ 2018

Szczegóły rozgrywek:

 
Zapisy przyjmujemy w rocznikach : 2008,2009,2010,2011.
Czas gry:  2 x 20 MINUT
Ilość osób na boisku :
2011,2010 : 5
2009, 2008,2007 : 7
 
Gwarantowane 5 meczy
I KOLEJKA : 22-23.09
II KOLEJKA: 29-30.09
III KOLEJKA: 6-7.10
IV KOLEJKA : 13-14.10
V KOLEJKA : 20-21.10
FINAŁY: 27-28.10
 
DAROWIZNA ZA UDZIAŁ: 500 zł
MIEJSCE ROZGRYWANIA : UL. SZANAJCY 5 - WARSZAWA
WYNIKI NA BIEŻĄCO NA WWW.MLF.ORG.PL
NAGRODY : MEDALE, PUCHARY, NAGRODY RZECZOWE M.IN. KOSZULKI TRENINGOWE
PROFESJONALNA : OBSŁUGA MEDYCZNA, SĘDZIOWSKA I TECHNICZNA
 
 
KONTAKT : +48 781 144 144
ZGŁOSZENIA MAILOWO NA ADRES : ZAPISY@MLF.ORG.PL
 
O kolejności przyjęcia decyduje przesłanie karty zgłoszeniowej oraz dokonania darowizny.
Oba te warunki są konieczne aby zapisać się do rozgrywek.
Dane do dokonania darowizny w wysokości 500 zł :Stowarzyszenie Brzask, ul. Dukatowa 22, 02-490 Warszawa,
BZWBK : 16 1090 1694 0000 0001 3254 8531.
Tytuł : Darowizna MLF – Nazwa Drużyny – Rocznik.
 
Przewidujemy zamknięcie list do 10.09.2018
Ilość drużyn w danym roczniku : 6
Teminarz jest losowany.
 
EDYCJA ZIMOWA POD BALONAMI RUSZA W TYM ROKU NA UL. REMISZEWSKIEJ, PROSIMY O KONTAKT W RAZIE ZAINTERESOWANIA. ROCZNIKI JAKIE BĘDĄ ROZGRYWANE :2012,2012,2011,2010,2009,2008,2007,2006,2005,2004.
Tweetnij

Już niedługo rusza liga piłki nożnej dla dzieci MLF!

Tweetnij

Rozpiska boisk Ligi Piłki Nożnej dla dzieci MLF!

Na tych boiskach będą grały drużyny biorące udział w lidze dla dzieci w poszczególne roczniki w Młodzieżowej Lidze Futbolu:

Rocznik 2004 - ul.Remiszewska

Rocznik 2005 - ul.Remiszewska

Rocznik 2006 - ul.Szanajcy

Rocznik 2007 - ul.Łasaka

Rocznik 2008 - ul.Szanajcy

Rocznik 2009 - ul. Szanajcy

Rocznik 2010 - ul.Tarnowiecka

Rocznik 2011 - ul.Tarnowiecka

Zapraszamy do zapisów pod adresem e-mail zapisy@mlf.org.pl

Tweetnij

Turniej 3 Królowie Dzieciom rocznik 2011/2012

Turniej 3 Królowie Dzieciom - faza pucharowa rocznik 2011/2012

 

Mecz o 5 miejsce:

A3 – B3

Godzina

Drużyny

Wynik

15:15

KS GROM TARGÓWEK - KS GROM TARGÓWEK II

9:0

 

Mecz o 3 miejsce

A2 - B2

Godzina

Drużyny

Wynik

15:30

KS GROM GOCŁAW - KS GROM TARGÓWEK III

3:2

 

Finał A1 - B1

Godzina

Drużyny

Wynik

15:45

KS GROM GOCŁAW II - KS GROM SŁUŻEW

2:1

 

Klasyfikacje indywidualne


Najlepszy strzelec: Wiktor Krzykowski - Gocław II

MVP: Witold Warchoł -Targówek

Najlepszy Bramkarz: Krzysztof Sałtrukiewicz - Gocław II

Tweetnij

Turniej 3 Królowie Dzieciom rocznik 2010

Turniej 3 Królowie Dzieciom - faza pucharowa rocznik 2010

 

Mecz o 5 miejsce:

A3 – B3

Godzina

Drużyny

Wynik

11:30

KS GROM SŁUŻEW - KS GROM GOCŁAW II

7:1

 

Mecz o 3 miejsce

A2 - B2

Godzina

Drużyny

Wynik

11:45

KS GROM TARGÓWEK - KS GROM SŁUŻEW II

4:1

 

Finał A1 - B1

Godzina

Drużyny

Wynik

12:00

KS GROM GOCŁAW - KS GROM TARGÓWEK II

1:0

 

Klasyfikacje indywidualne


Najlepszy strzelec: Maks Gąsiorowski - Targówek

MVP: Czarek Szczerbiński -Targówek II

Najlepszy Bramkarz: Antoni Metera - Targówek II


 

Tweetnij

WIELKA MIKOŁAJKOWA RYWALIZACJA MIAST - ul. Remiszewska 40

Rocznik 2010

 

Mecz o 7 miejsce:

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

13:30

LSS III vs UKS OKĘCIE II

1:0

 

Półfinał A1 – B2:

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

14:35

LSS II vs UKS OKĘCIE I

1:1 (2:3)

 

Półfinał B1 – A2:

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

14:55

LSS I vs KS GROM TARGÓWEK

2:1

 

Mecz o 5 miejsce:

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

15:15

AKS MEWA KRUBIN vs KS GROM GOCŁAW

0:1

 

Mecz o 3 miejsce:

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

15:35

LSS II vs KS GROM TARGÓWEK

0:1

 

Finał:

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

15:55

UKS OKĘCIE I vs LSS I

0:0 (3:4)

 

Rocznik 2006

 

Mecz o 7 miejsce:

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

13:30

FC LESZNOWOLA vs BÓBR TŁUSZCZ

0:3 (W/O)

 

Półfinał A1 – B2:

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

14:35

FDA WIELISZEW vs KS BIAŁE ORŁY DZIAŁDOWO II

0:0 (3:2)

 

Półfinał B1 – A2:

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

14:55

KORONA OSTROŁĘKA vs  KS GROM I

1:1 (2:3)

 

Mecz o 5 miejsce:

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

15:15

KS BIAŁE ORŁY DZIAŁDOWO I vs KS GROM II

7:0

 

Mecz o 3 miejsce:

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

15:35

KS BIAŁE ORŁY DZIAŁDOWO II vs KORONA OSTROŁĘKA

5:0

 

Finał:

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

15:55

FDA WIELISZEW vs KS GROM I

3:0

Tweetnij

Wielka Mikołajkowa Rywalizacja Miast

Wielka Mikołajkowa Rywalizacja Miast

Organizator: Spółdzielnia Socjalna 4Smart

Podstawowe Informacje o Turnieju:

Termin Turnieju: Sobota 16.12.2017, 9:00-17:00

Miejsce Turnieju: Dwa balony przy ul.Remiszewskiej 40 ( Warszawa - Targówek)

Obiekt: Boiska 30x55m, bramki 2x5m sztuczna trawa. Oba boiska przykryte balonami, nowa nawierzchnia - sztuczna trawa.

Organizacja: 2 grupy po 4 drużyny - mecze każdy z każdym bez rewanżów, 2 najlepsze drużyny z każdej grupy awansują do fazy finałowej i rozegrają ćwierćfinały, półfinały, mecz o 3m i finał.

Najważniejsze zasady: Gramy po 6 : 5 + bramkarz, zmiany hokejowe, aut z nogi, bramkarz wznawia z ziemi, zakaz gry wślizgiem.

Kategoria wiekowa: Pierwszy turniej Dzieci z rocznika 2005/2006 oraz drugi turniej Dzieci z rocznika 2010. Rocznik 2010 boisko Orlik, Rocznik 2005/2006 boisko Szkolne. Oba boiska są przykryte nowymi balonami. 

Liczba uczestników: maksymalnie zgłosić można 10 zawodników.

Czas gry: mecze fazy grupowej oraz pucharowej - 15 minut.

Nagrody: pucharymedalekubkikoszulkistatuetki za I, II, III miejsca.

Dedykowany serwis internetowy, statystyki, zdjęcia, podsumowania WWW.MLF.ORG.PL

Tweetnij

TERMINARZ FAZY PUCHAROWEJ XVI Turnieju Andrzejkowo-Mikołajkowego

TERMINARZ FAZY PUCHAROWEJ

 

14:45-15:15 – Konkursy Mistrza Żonglerki  i Króla Karnych

Mistrz Żonglerki  - Adrian Dobrodziej(MOSiR)
Król Karnych – Jakub Nowak (BKS)

Mecz półfinałowe:

Półfinał A (A1 – B2) – PA1

Godzina

Drużyny

Wynik

15:15

MOSiR Mińsk Mazowiecki – BKS Lublin

0:2

 

Półfinał B (B1 – A2) – PA1

Godzina

Drużyny

Wynik

15:30

Akademia Piłkarska Sochaczew - TKM Kąty

1:0

  

Mecz o 3 miejsce:

P A – P B

Godzina

Drużyny

Wynik

15:45

MOSiR Mińsk Mazowiecki - TKM Kąty

1:0

 

FINAŁ

Z A – Z B

Godzina

Drużyny

Wynik

16:00

BKS Lublin - Akademia Piłkarska Sochaczew

2:3

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1 miejsce – Akademia Piłkarska Sochaczew

2 miejsce – BKS Lublin

3 miejsce – MOSiR Mińsk Mazowiecki

4 miejsce – TKM Kąty

 

Początek formularza

Dół formularza

Początek formularza

Dół formularza

Tweetnij
następna strona (2/36)>>

2008 - tabela

lp.drużynampb
1AP OCHMAN13+22
2UKS JUNAK13+2
3OKS SŁUŻEW10-2
4POLSKA SZKOŁA FUTBOLU10-22

pełna tabela...

2009 - tabela

lp.drużynampb
1AP DIAMENT13+6
2KS GROM PÓŁNOC000
3KS GROM POŁUDNIE000
4KS HALINÓW10-6

pełna tabela...

2011 - tabela

lp.drużynampb
1WBS WARSZAWA13+2
2KS HALINÓW000
3KS GROM000
4VICTORIA ZERZEŃ10-2

pełna tabela...

Zakochaj się w Warszawie