Aktualności

XVII TURNIEJ MIKOŁAJKOWY - URSUS 2018

RUSZYŁY ZAPISY NA TURNIEJ PIŁKARSKI PN. XVII TURNIEJ MIKOŁAJKOWY – URSUS 2018

 

Szczegóły :

TURNIEJ KIEROWANY DLA ROCZNIKA 2011

MAKSYMALNA ILOŚĆ ZESPOŁÓW : 16

LICZBA ZAWODNIKÓW NA BOISKU PODCZAS MECZU : 5 OSÓB

MOŻLIWOŚĆ ZGŁOSZENIA : 10 ZAWODNIKÓW

MIEJSCE : UL. SOSNKOWSKIEGO 10 – WARSZAWA URSUS – HALA ZE SZTUCZNĄ NAWIERZCHNIĄ (BOISKO TWARDE – ZALECAMY HALÓWKI DO GRY)

GWARANTUJEMY : MINIMUM 3 MECZE 15 MINUTOWE, NAGRODY, OBSŁUGĘ MEDYCZNĄ, WODĘ, SĘDZIÓW.

 

SZCZEGÓŁY POD ADRESEM : ZAPSISY@MLF.ORG.PL LUB 781-144-144

ZAPISY PRZEZ STRONĘ WWW.MLF.ORG.PL W ZAKŁADCE ZAPISY

Tweetnij

FINAŁY MLF JESIEŃ 2018

Terminarz Finałów MLF JESIEŃ 2018

Dzień : 08.12.2018 - Ul. Remiszewska 40 

1 MECZ W FAZIE FINAŁOWEJ BĘDZIE TRWAŁ 2 X 15 MINUT

Rocznik 2008

Półfinał 1

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

10:00

UKS JUNAK – POLSKA SZKOŁA FUTBOLU

:

 

Półfinał 2

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

10:40

OKS SŁUŻEW  – AP OCHMAN

:

 

Mecz o 3 miejsce:

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

11:20

PRZEGRANI PÓŁFINAŁÓW

 

 

Finał:

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

12:00

WYGRANI PÓŁFINAŁÓW

 

 

12:40 GALA ZAKOŃCZENIA ROCZNIKA 2008


Rocznik 2009

Półfinał 1

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

13:00

AP DIAMENT – KS HALINÓW

:

 

Półfinał 2

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

13:40

KS GROM 2009A WLC  – KS GROM 2009B WWA

:

 

Mecz o 3 miejsce:

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

14:20

PRZEGRANI PÓŁFINAŁÓW

 

 

Finał:

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

15:00

WYGRANI PÓŁFINAŁÓW

 

 

 

15:40 GALA ZAKOŃCZENIA ROCZNIKA 2009


Dzień : 09.12.2018 - Ul. Remiszewska 40 

 

Rocznik 2010

Półfinał 1

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

10:00

POLSKA SZKOŁA FUTBOLU – KS HALINÓW

:

 

Półfinał 2

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

10:40

KS GROM 2010A PLD – KS GROM 2010B PŁN

:

 

Mecz o 3 miejsce:

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

11:20

PRZEGRANI PÓŁFINAŁÓW

 

 

Finał:

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

12:00

WYGRANI PÓŁFINAŁÓW

 

 

12:40 GALA ZAKOŃCZENIA ROCZNIKA 2010


Rocznik 2011

Półfinał 1

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

13:00

WBS WARSZAWA – KS GROM 2011 WAW

:

 

Półfinał 2

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

13:40

KS HALINÓW – VICTORIA ZERZEŃ

:

 

Mecz o 3 miejsce:

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

14:20

PRZEGRANI PÓŁFINAŁÓW

 

 

Finał:

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

15:00

WYGRANI PÓŁFINAŁÓW

 

 

 

15:40 GALA ZAKOŃCZENIA ROCZNIKA 2010

Tweetnij

XV TURNIEJ NIEPODLEGŁOŚCI

 

 

XV TURNIEJ NIEPODLEGŁOŚCI – ZAPRASZAMY DO ZGŁASZANIA DRUŻYN

SZCZEGÓŁY:

- ZAPISY PRZYJMUJEMY W ROCZNIKACH: OD 2012 DO 2007.

MAKSYMALNA ILOŚĆ DRUŻYN 16 W KAŻDYM ROCZNIKU. 
- KONIEC ZAPISÓW : 22.10.2018
- TERMINY ROZGRYWANIA TURNIEJU: 17 i 18.11.2018
- NAGRODY O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 20 TYSIĘCY ZŁOTY : PUCHARY, MEDALE ODLEWANE, DYPLOMY, UPOMINKI RZECZOWE
- MIEJSCA ROZGRYWANIA TURNIEJU : HALE PNEUMATYCZNE PRZY UL. REMISZEWSKA i BIAŁOWIESKA w WARSZAWIE
- CZAS GRY : 15 MINUT KAŻDE SPOTKANIE
- LICZBA UCZESTNIKÓW : MAKSYMALNIE MOŻNA ZGŁOSIĆ 10 UCZESTNIKÓW

 

Rozgrywane mecze :

17.11 godz. 9-15 - 2011 - Białowieska (16 drużyn)
17.11 godz. 15-21 - 2010 - Białowieska (16 drużyn)
10.11 godz. 10-18 - 2009 - Remiszewska (8 drużyn)
17.11 godz. 10-18 - 2008 - Białowieska (8 drużyn)
18.11 godz. 10-18 - 2007 - Remiszewska (8 drużyn))

 

GWARANTUJEMY : OBSŁUGA SĘDZIOWSKA, OBSŁUGA TECHNICZNA, OBSŁUGA MEDYCZNA, WODA, KOSZULKI TRENINGOWE, ZABAWA PRZEZ CAŁY DZIEŃ.

SZCZEGÓŁY : ZAPISY@MLF.ORG.PL LUB TEL : 781-144-144

ZAPISY PRZEZ STRONĘ : http://www.mlf.org.pl/application.php

Tweetnij

PIERWSZE MECZE ZA NAMI

W zakładce Wyniki, w każdym roczniku zostały uzupełnione wyniki z 1 kolejki Młodzieżowej Ligi Futbolu.

Liga dla dzieci w Warszawie wystartowała i drużyny rozpoczęły rywalizację

 

W roczniku 2008 drużyna AP OCHMAN wysoko wygrała z POLSKĄ SZKOŁA FUTBOLU. W drugim spotkaniu tego rocznika UKS JUNAK rozgrywał spotkanie z OKS SŁUŻEW, minimalnie lepsza okazała się drużyna UKS JUNAK

W roczniku 2009 AP DIAMENT strzelając po 3 bramki w każdej połowie ograła KS HALINÓW.

Rocznik 2010, remisowym wynikiem zakończyła się rozgrywka drużyn KS GROM, a w drugim spotkaniu POLSKA SZKOŁA FUTBOLU wygrała walkowerem z KS HALINOWEM.

Spotkanie WBS WARSZAWA - VICTORIA ZERZEŃ przyniosło wiele emocji, ostatecznie drużyna WBS wygrała 4:2.

Zapraszamy do sprawdzenia wyników swojej drużyny i zapraszamy w przyszły weekend na kolejne spotkania 

Tweetnij

DOSTĘPNE TERMINARZE NA MLF JESIEŃ 2018

Zostały ustalone terminarze rozgrywania spotkań dla ligi MLF JESIEŃ 2018

Zapraszamy do zapoznania się z terminarzami

ROCZNIK 2011

ROCZNIK 2010

ROCZNIKA 2009

ROCZNIK 2008

Na uczestników już czekają unikalne, wyjątkowe medale odlewane i puchary sportowe.

Tweetnij

RUSZYŁY ZAPISY: MLF JESIEŃ 2018

Szanowni Trenerzy

ZAPRASZAMY DO ZGŁASZANIA DRUŻYN DO MŁODZIEŻOWEJ LIGI FUTBOLU - EDYCJA JESIEŃ 2018

Szczegóły rozgrywek:

 
Zapisy przyjmujemy w rocznikach : 2008,2009,2010,2011.
Czas gry:  2 x 20 MINUT
Ilość osób na boisku :
2011,2010 : 5
2009, 2008,2007 : 7
 
Gwarantowane 5 meczy
I KOLEJKA : 22-23.09
II KOLEJKA: 29-30.09
III KOLEJKA: 6-7.10
IV KOLEJKA : 13-14.10
V KOLEJKA : 20-21.10
FINAŁY: 27-28.10
 
DAROWIZNA ZA UDZIAŁ: 500 zł
MIEJSCE ROZGRYWANIA : UL. SZANAJCY 5 - WARSZAWA
WYNIKI NA BIEŻĄCO NA WWW.MLF.ORG.PL
NAGRODY : MEDALE, PUCHARY, NAGRODY RZECZOWE M.IN. KOSZULKI TRENINGOWE
PROFESJONALNA : OBSŁUGA MEDYCZNA, SĘDZIOWSKA I TECHNICZNA
 
 
KONTAKT : +48 781 144 144
ZGŁOSZENIA MAILOWO NA ADRES : ZAPISY@MLF.ORG.PL
 
O kolejności przyjęcia decyduje przesłanie karty zgłoszeniowej oraz dokonania darowizny.
Oba te warunki są konieczne aby zapisać się do rozgrywek.
Dane do dokonania darowizny w wysokości 500 zł :Stowarzyszenie Brzask, ul. Dukatowa 22, 02-490 Warszawa,
BZWBK : 16 1090 1694 0000 0001 3254 8531.
Tytuł : Darowizna MLF – Nazwa Drużyny – Rocznik.
 
Przewidujemy zamknięcie list do 10.09.2018
Ilość drużyn w danym roczniku : 6
Teminarz jest losowany.
 
EDYCJA ZIMOWA POD BALONAMI RUSZA W TYM ROKU NA UL. REMISZEWSKIEJ, PROSIMY O KONTAKT W RAZIE ZAINTERESOWANIA. ROCZNIKI JAKIE BĘDĄ ROZGRYWANE :2012,2012,2011,2010,2009,2008,2007,2006,2005,2004.
Tweetnij

Już niedługo rusza liga piłki nożnej dla dzieci MLF!

Tweetnij

Rozpiska boisk Ligi Piłki Nożnej dla dzieci MLF!

Na tych boiskach będą grały drużyny biorące udział w lidze dla dzieci w poszczególne roczniki w Młodzieżowej Lidze Futbolu:

Rocznik 2004 - ul.Remiszewska

Rocznik 2005 - ul.Remiszewska

Rocznik 2006 - ul.Szanajcy

Rocznik 2007 - ul.Łasaka

Rocznik 2008 - ul.Szanajcy

Rocznik 2009 - ul. Szanajcy

Rocznik 2010 - ul.Tarnowiecka

Rocznik 2011 - ul.Tarnowiecka

Zapraszamy do zapisów pod adresem e-mail zapisy@mlf.org.pl

Tweetnij

Turniej 3 Królowie Dzieciom rocznik 2011/2012

Turniej 3 Królowie Dzieciom - faza pucharowa rocznik 2011/2012

 

Mecz o 5 miejsce:

A3 – B3

Godzina

Drużyny

Wynik

15:15

KS GROM TARGÓWEK - KS GROM TARGÓWEK II

9:0

 

Mecz o 3 miejsce

A2 - B2

Godzina

Drużyny

Wynik

15:30

KS GROM GOCŁAW - KS GROM TARGÓWEK III

3:2

 

Finał A1 - B1

Godzina

Drużyny

Wynik

15:45

KS GROM GOCŁAW II - KS GROM SŁUŻEW

2:1

 

Klasyfikacje indywidualne


Najlepszy strzelec: Wiktor Krzykowski - Gocław II

MVP: Witold Warchoł -Targówek

Najlepszy Bramkarz: Krzysztof Sałtrukiewicz - Gocław II

Tweetnij

Turniej 3 Królowie Dzieciom rocznik 2010

Turniej 3 Królowie Dzieciom - faza pucharowa rocznik 2010

 

Mecz o 5 miejsce:

A3 – B3

Godzina

Drużyny

Wynik

11:30

KS GROM SŁUŻEW - KS GROM GOCŁAW II

7:1

 

Mecz o 3 miejsce

A2 - B2

Godzina

Drużyny

Wynik

11:45

KS GROM TARGÓWEK - KS GROM SŁUŻEW II

4:1

 

Finał A1 - B1

Godzina

Drużyny

Wynik

12:00

KS GROM GOCŁAW - KS GROM TARGÓWEK II

1:0

 

Klasyfikacje indywidualne


Najlepszy strzelec: Maks Gąsiorowski - Targówek

MVP: Czarek Szczerbiński -Targówek II

Najlepszy Bramkarz: Antoni Metera - Targówek II


 

Tweetnij
następna strona (2/36)>>

2007A - tabela

lp.drużynampb
1KS NADSTAL000
2ELITE ACADEMY000
3AKADEMIA SPORTU MAM FUN000
4BKS 7 WARSZAWA000

pełna tabela...

2007B - tabela

lp.drużynampb
1KS ACTIVUM SPORTS000
2OKS SŁUŻEW000
3KS GROM000
4KS HALINÓW000

pełna tabela...

2008A - tabela

lp.drużynampb
1AP WILKI WARSZAWA39+5
2KS GROM36+7
3OKS SŁUŻEW31-4
4AP CHAMPIONS MIŃSK MAZOWIECKI31-8

pełna tabela...

2008B - tabela

lp.drużynampb
1STF CHAMPION37+16
2MŁKS ŁOMŻA37+7
3FUTBOLOWE PERSPEKTYWY33-9
4FC BOŻA WOLA 30-14

pełna tabela...

2010D - tabela

lp.drużynampb
1KS GROM PRO39+13
2LEGIA SOCCER SCHOOL BIALI34+8
3SF WARSZAWA34+4
4FUTBOLOWE PERSPEKTYWY30-25

pełna tabela...

2011A - tabela

lp.drużynampb
1UKS FOOTBALL FACTORY39+15
2SSM WISŁA PŁOCK34+2
3S.A.P. ANDRESPOLIA34-4
4KS GROM II30-13

pełna tabela...

2011B - tabela

lp.drużynampb
1BKS LUBLIN37+6
2SSM WISŁA PŁOCK II37+3
3AP GAVIA CHOSZCZNO33-1
4TMRF WIDZEW ŁÓDŹ30-8

pełna tabela...

2011C - tabela

lp.drużynampb
1PERŁY STRYKÓW39+6
2SF WARSZAWA340
3GKS CHYNÓW34-1
4KS GROM30-5

pełna tabela...

2009A - tabela

lp.drużynampb
1AKADEMIA PIŁKARSKA NAMYSŁÓW513+12
2NAPRZÓD SKÓRZEC510+2
3BKS LUBLIN57+2
4BALKAN TEAM57+1
5KS GROM53-7
6BALKAN TEAM II51-10

pełna tabela...

Zakochaj się w Warszawie