Aktualności

Turniej 3 Królowie Dzieciom rocznik 2011/2012

Turniej 3 Królowie Dzieciom - faza pucharowa rocznik 2011/2012

 

Mecz o 5 miejsce:

A3 – B3

Godzina

Drużyny

Wynik

15:15

KS GROM TARGÓWEK - KS GROM TARGÓWEK II

9:0

 

Mecz o 3 miejsce

A2 - B2

Godzina

Drużyny

Wynik

15:30

KS GROM GOCŁAW - KS GROM TARGÓWEK III

3:2

 

Finał A1 - B1

Godzina

Drużyny

Wynik

15:45

KS GROM GOCŁAW II - KS GROM SŁUŻEW

2:1

 

Klasyfikacje indywidualne


Najlepszy strzelec: Wiktor Krzykowski - Gocław II

MVP: Witold Warchoł -Targówek

Najlepszy Bramkarz: Krzysztof Sałtrukiewicz - Gocław II

Tweetnij

Turniej 3 Królowie Dzieciom rocznik 2010

Turniej 3 Królowie Dzieciom - faza pucharowa rocznik 2010

 

Mecz o 5 miejsce:

A3 – B3

Godzina

Drużyny

Wynik

11:30

KS GROM SŁUŻEW - KS GROM GOCŁAW II

7:1

 

Mecz o 3 miejsce

A2 - B2

Godzina

Drużyny

Wynik

11:45

KS GROM TARGÓWEK - KS GROM SŁUŻEW II

4:1

 

Finał A1 - B1

Godzina

Drużyny

Wynik

12:00

KS GROM GOCŁAW - KS GROM TARGÓWEK II

1:0

 

Klasyfikacje indywidualne


Najlepszy strzelec: Maks Gąsiorowski - Targówek

MVP: Czarek Szczerbiński -Targówek II

Najlepszy Bramkarz: Antoni Metera - Targówek II


 

Tweetnij

WIELKA MIKOŁAJKOWA RYWALIZACJA MIAST - ul. Remiszewska 40

Rocznik 2010

 

Mecz o 7 miejsce:

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

13:30

LSS III vs UKS OKĘCIE II

1:0

 

Półfinał A1 – B2:

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

14:35

LSS II vs UKS OKĘCIE I

1:1 (2:3)

 

Półfinał B1 – A2:

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

14:55

LSS I vs KS GROM TARGÓWEK

2:1

 

Mecz o 5 miejsce:

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

15:15

AKS MEWA KRUBIN vs KS GROM GOCŁAW

0:1

 

Mecz o 3 miejsce:

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

15:35

LSS II vs KS GROM TARGÓWEK

0:1

 

Finał:

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

15:55

UKS OKĘCIE I vs LSS I

0:0 (3:4)

 

Rocznik 2006

 

Mecz o 7 miejsce:

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

13:30

FC LESZNOWOLA vs BÓBR TŁUSZCZ

0:3 (W/O)

 

Półfinał A1 – B2:

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

14:35

FDA WIELISZEW vs KS BIAŁE ORŁY DZIAŁDOWO II

0:0 (3:2)

 

Półfinał B1 – A2:

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

14:55

KORONA OSTROŁĘKA vs  KS GROM I

1:1 (2:3)

 

Mecz o 5 miejsce:

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

15:15

KS BIAŁE ORŁY DZIAŁDOWO I vs KS GROM II

7:0

 

Mecz o 3 miejsce:

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

15:35

KS BIAŁE ORŁY DZIAŁDOWO II vs KORONA OSTROŁĘKA

5:0

 

Finał:

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

15:55

FDA WIELISZEW vs KS GROM I

3:0

Tweetnij

Wielka Mikołajkowa Rywalizacja Miast

Wielka Mikołajkowa Rywalizacja Miast

Organizator: Spółdzielnia Socjalna 4Smart

Podstawowe Informacje o Turnieju:

Termin Turnieju: Sobota 16.12.2017, 9:00-17:00

Miejsce Turnieju: Dwa balony przy ul.Remiszewskiej 40 ( Warszawa - Targówek)

Obiekt: Boiska 30x55m, bramki 2x5m sztuczna trawa. Oba boiska przykryte balonami, nowa nawierzchnia - sztuczna trawa.

Organizacja: 2 grupy po 4 drużyny - mecze każdy z każdym bez rewanżów, 2 najlepsze drużyny z każdej grupy awansują do fazy finałowej i rozegrają ćwierćfinały, półfinały, mecz o 3m i finał.

Najważniejsze zasady: Gramy po 6 : 5 + bramkarz, zmiany hokejowe, aut z nogi, bramkarz wznawia z ziemi, zakaz gry wślizgiem.

Kategoria wiekowa: Pierwszy turniej Dzieci z rocznika 2005/2006 oraz drugi turniej Dzieci z rocznika 2010. Rocznik 2010 boisko Orlik, Rocznik 2005/2006 boisko Szkolne. Oba boiska są przykryte nowymi balonami. 

Liczba uczestników: maksymalnie zgłosić można 10 zawodników.

Czas gry: mecze fazy grupowej oraz pucharowej - 15 minut.

Nagrody: pucharymedalekubkikoszulkistatuetki za I, II, III miejsca.

Dedykowany serwis internetowy, statystyki, zdjęcia, podsumowania WWW.MLF.ORG.PL

Tweetnij

TERMINARZ FAZY PUCHAROWEJ XVI Turnieju Andrzejkowo-Mikołajkowego

TERMINARZ FAZY PUCHAROWEJ

 

14:45-15:15 – Konkursy Mistrza Żonglerki  i Króla Karnych

Mistrz Żonglerki  - Adrian Dobrodziej(MOSiR)
Król Karnych – Jakub Nowak (BKS)

Mecz półfinałowe:

Półfinał A (A1 – B2) – PA1

Godzina

Drużyny

Wynik

15:15

MOSiR Mińsk Mazowiecki – BKS Lublin

0:2

 

Półfinał B (B1 – A2) – PA1

Godzina

Drużyny

Wynik

15:30

Akademia Piłkarska Sochaczew - TKM Kąty

1:0

  

Mecz o 3 miejsce:

P A – P B

Godzina

Drużyny

Wynik

15:45

MOSiR Mińsk Mazowiecki - TKM Kąty

1:0

 

FINAŁ

Z A – Z B

Godzina

Drużyny

Wynik

16:00

BKS Lublin - Akademia Piłkarska Sochaczew

2:3

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1 miejsce – Akademia Piłkarska Sochaczew

2 miejsce – BKS Lublin

3 miejsce – MOSiR Mińsk Mazowiecki

4 miejsce – TKM Kąty

 

Początek formularza

Dół formularza

Początek formularza

Dół formularza

Tweetnij

TERMINARZ FAZY PUCHAROWEJ III Turnieju Dziewczyny Grają

TERMINARZ FAZY PUCHAROWEJ
III Turnieju Dziewczyny Grają

Mecz o 7 miejsce:

A4 – B4

Godzina

Drużyny

Wynik

12:40

 SP 114 - SP 339

                1-1 (k. 2-1)

 

Mecz półfinałowe:

Półfinał A (A1 – B2) – PA1

Godzina

Drużyny

Wynik

12:55

SP. im Św. Franciszka - SP 289

0-4

 

Półfinał B (B1 – A2) – PA1

Godzina

Drużyny

Wynik

13:10

UKS Ząbkovia Ząbki - SP 195

5:0

 

Mecz o 5 miejsce:

A3 – B3

Godzina

Drużyny

Wynik

13:25

 SSP 100 - SP 187

1:0

 

Mecz o 3 miejsce:

P A – P B

Godzina

Drużyny

Wynik

13:40

 Sp. im Św. Franciszka - SP 195

0:1

 

FINAŁ

Z A – Z B

Godzina

Drużyny

Wynik

13:55

UKS Ząbkovia Ząbki - SP 289

3:1

Początek formularza

Dół formularza

Początek formularza

Dół formularza

Tweetnij

Nasze Turnieje

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tweetnij

XVI Turniej Andrzejkowo-Mikołajkowy - Ursus 2017

XVI Turniej Andrzejkowo-Mikołajkowy

Organizator: Stowarzyszenie Brzask

Podstawowe Informacje o Turnieju:

Termin Turnieju: Sobota 02.12.2017, 9:00-17:00

Miejsce Turnieju:Balon przy ul.Sosnkowskiego 10 (Ursus).

Obiekt: Boisko 40x25m, bramki 2x5m sztuczna trawa. Zalecane obuwie do gry: turf lub tzw. halówki !!!

Organizacja: 4 grupy po 4 drużyny - mecze każdy z każdym bez rewanżów, 2 najlepsze drużyny z każdej grupy awansują do fazy finałowej i rozegrają ćwierćfinały, półfinały, mecz o 3m i finał.

Najważniejsze zasady: Gramy piątkami piłkarskimi 5 + bramkarz, zmiany hokejowe, aut z nogi, bramkarz wznawia z ziem i zakaz gry wślizgiem.

Kategoria wiekowa: Dzieci z rocznika 2008.

Liczba uczestników: maksymalnie zgłosić można 12 zawodników.

Czas gry: mecze fazy grupowej oraz pucharowej - 12 minut.

Nagrody: puchary, medale, kubki, koszulki, statuetki za I, II, III miejsca.

Dedykowany serwis internetowy, statystyki, zdjęcia, podsumowania WWW.MLF.ORG.PL

Tweetnij

III Turniej Piłkarski Dziewczyny Grają - Bielany 2017

Turniej piłkarski z nagrodami dla szkół podstawowych klasa 5-6 (Poniedziałek 27.11.2017)

Organizator: Stowarzyszenie Brzask

Podstawowe Informacje o Turnieju:

Termin Turnieju: Poniedziałek 27.11.2017, 9:00-15:00

Miejsce Turnieju: Orliki ul. Duracza/Gąbińska (Bielany)

Obiekt: Boisko 30x55m, bramki 2x5m sztuczna trawa

Organizacja: 2 grupy po 4 drużyny - mecze każdy z każdym bez rewanżów, 2 najlepsze drużyny z każdej grupy awansują do fazy finałowej i rozgrywają półfinały, mecz o 3m i finał.

Najważniejsze zasady: Gramy siódemkami piłkarskimi 6 + bramkarz, zmiany hokejowe, aut z nogi, bramkarz wznawia z ziem i zakaz gry wślizgiem.

Kategoria wiekowa: klasy 5-6 szkoły podstawowej. W turnieju mogą brać udział wyłącznie dziewczęta.

Liczba uczestników: maksymalnie zgłosić można 15 zawodniczek.

Czas gry: mecze fazy grupowej oraz pucharowej - 12 minut.

Nagrody: puchary, medale, kubki, koszulki, statuetki za I, II, III miejsca.

Dedykowany serwis internetowy, statystyki, zdjęcia, podsumowania WWW.MLF.ORG.PL

Tweetnij

XIV Turniej Niepodległości

Turniej piłkarski z nagrodami dla dzieci i młodzierzy z rocznika 2008, 2009, 2010 i 2011

Organizator: Stowarzyszenie Brzask

Podstawowe Informacje o Turnieju:

Termin Turnieju: Sobota 18.11.2017, 9:00-15:00 dla rocznika 2008, 2010 i Niedziela 19.11.2017, 9:00-15:00 dla rocznika 2009, 2011.

Miejsce Turnieju: Remiszewskiej 40

Obiekt: Boisko 30x55m, bramki 2x5m dla rocznika 2008, 2009, 2010, 3 x 1,55 m dla rocznika 2011, sztuczna trawa

Organizacja: 2 grupy po 4 drużyny w każdym roczniku - mecze każdy z każdym bez rewanżów. W fazie pucharowej mecz o 7 miejsce, mecz o 5 miejsce, półfinały, mecz o 3 miejsce, finał.

Najważniejsze zasady: Gramy siódemkami piłkarskimi 6 + bramkarz w roczniku 2008, piątkami piłkarskimi 4 + 1 bramkarz w rocznikcach 2009, 2010, 2011, zmiany hokejowe, aut z nogi, bramkarz wznawia z ziem i zakaz gry wślizgiem.

Kategoria wiekowa: 2008, 2009, 2010 i 2011

Liczba uczestników: maksymalnie zgłosić można 10 zawodników.

Czas gry: mecze fazy grupowej oraz pucharowej - 15 minut.

Nagrody: puchary, medale, kubki, koszulki, statuetki za I, II, III miejsca.

Dedykowany serwis internetowy, statystyki, zdjęcia, podsumowania WWW.MLF.ORG.PL

Tweetnij
<< poprzednia strona (1/36) następna strona (3/36)>>

ZGRANA PACZKA GR. A - tabela

lp.drużynampb
1KS GROM PÓŁNOC000
2PROGRES GARWOLIN000
3MKS ZĄBKOVIA ZĄBKI000
4AP RADOŚĆ000

pełna tabela...

ZGRANA PACZKA GR. B - tabela

lp.drużynampb
1KS GROM POŁUDNIE000
2FA LIPSKO000
3UKS MŁODA GWARDIA000
4VARSOVIA000

pełna tabela...

ZGRANA PACZKA LM - tabela

lp.drużynampb
11A000
21B000
32A000
42B000

pełna tabela...

ZGRANA PACZKA LE - tabela

lp.drużynampb
13A000
23B000
34A000
44B000

pełna tabela...

Zakochaj się w Warszawie