Aktualności

Wielki Turniej Ursus - Zima 2017

 

Zapraszamy na turniej piłkarski pn. "Wielki Turniej Ursus - Zima 2017"

Informacje:

- miejsce turnieju: Warszawa - Ursus, ul. Gen. Kazimierza Sosnkowskiego 10
- nawierzchnia: sztuczna trawa
- wymiary: boisko 40x20 m, bramki 2x5 m

 

W razie pytań, prosimy o kontakt mailowy poczta@brzask.org.pl Tel. 721-144-144

Tweetnij

Turniej Białołęki - Zima 2017 już za nami !

 
 

Turniej Białołęki - Zima 2017 już za nami!

 

Dnia 29 stycznia 2017 odbył się piłkarski turniej pn. "Turniej Białołęki - Zima 2017" na boiskach Soccer Areny w Warszawie. Cała impreza została zorganizowana przez Stowarzyszenie BRZASK. Głównym sponsorem wydarzenia była Hurtownia Trofeów Sportowych - Pucharowo.PL - fundator nagród, pucharów oraz medali.

Wszystkim drużynom, zawodnikom, trenerom oraz ogromnej publiczności bardzo dziękujemy za przybycie, sportową walkę i wspaniały doping. Patronatem zawodów był również Urząd Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy

 

W zawodach wzięło udział 16 drużyn. Rozgrywki zostały przeprowadzone w dwóch fazach, grupowej oraz pucharowej. Całe zawody przebiegły w miłej, rodzinne atmosferze. Wogół boisk pojawiło się wielu kibiców, którzy nie szczędzili swoich gardeł i dopingowali swoje pociechy. Podczas całego turnieju odbyły się w sumie 32 spotkania, przyniosły nam one wiele wspaniałych bramek oraz niezapomnianych chwil. Drużyny, które aspirowały do otrzymania trofeów sportowych pewnie poradziły sobie w pierwszej fazie turnieju, jednak kolejne mecze niepozwalały wyłonić nam murowanych faworytów.

Klasyfikacja końcowa turnieju szóstek piłkarskich:

I Miejsce - UKS ŻAGLE 

II Miejsce - UKS RAKOVIA WARSZAWA

III Miejsce- WICHER KOBYŁKA

IV Miejsce - LEGIA SOCCER SCHOOLS

 

Najlepszy strzelec - Maciej Pawłowicz (UKS ŻAGLE)

Najlepszy bramkarz - Paweł Staszak (UKS ŻAGLE)

MVP turnieju - Dawid Skowera (UKS RAKOVIA WARSZAWA) 


Tak prezentują się wyniki w fazie pucharowej:

Mecze ćwierćfinałówe:

UKS Żagle - UKS Junak Warszawa 5:1
UKS Rakovia II Warszawa - Legia Soccer Schools 1:3
Ząbkovia Ząbki - Wicher Kobyłka 1:1 (1:2)
OKS Służew - UKS Rakovia I Warszawa 0:0 (0:2)

Mecze półfinałowe:

UKS Żagle - Wicher Kobyłka 4:0
Legia Soccer Schools - UKS Rakovia I Warszawa 1:4

Mecz o III Miejsce:

Legia Soccer Schools - Wicher Kobyłka 1:3

Mecz finałowy

UKS Żagle - UKS Rakovia I Warszawa 3:2

 

Pełne statystyki dostępne w zakładkach TB ZIMA, a zdjęcia z imprezy są już na naszym FACEBOOKU.

Tweetnij

Turniej Białołęki - Zima 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Turniej Białołęki - Zima 2017

Turniej pod patronatem Urzędu Dzielnicy Białołęka

Gramy na 4 boiskach.

Turniej jest planowany na 16 drużyn. Utworzone zostaną cztery grupy po 4 drużyny. W fazie grupowej będą rozgrywane mecze w systemie każdy z każdym, bez meczów rewanżowych. Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansują do fazy pucharowej, w której rozegrane zostaną mecze ćwierćfinałowe, półfinałowe, finał oraz mecz o 3 miejsce.

Termin turnieju: niedziela, 

29.01.2017 - 9:00-12:00

- miejsce turnieju: Warszawa - Białołęka, ul. Annopol 24B
- nawierzchnia: sztuczna trawa

Obiekt – Soccer Arena - Najnowocześniejszy w Polsce i największy w Europie środkowo-wschodniej zadaszony kompleks piłkarski. Parking o powierzchni 6500 m2, pełen węzeł sanitarny, zaplecze socjalne i gastronomiczne.


- rocznik zawodników: 2007
- czas gry: 15 minut
- nagrody: puchary i medale (max 15) za I, II, III miejsca, najlepszy zawodnik, najlepszy strzelec, najlepszy
bramkarz
nagrody rzeczowe


- gramy szóstkami piłkarskimi

Tweetnij

Pucharowo.PL - sponsorem MLF!

Pucharowo.PL sklep z trofeami sportowymi został sponsorem Mazowieckiej Ligi Futbolu. Zgodznie z porozumieniem sklep ufunduje nagrody indywidualne, każdy wyróżniony zawodnik w turnieju szóstek o Puchar Wyżyn otrzyma piękne statuetki szklane. Przygotowane w pracownik hurtowni trofów spotowych Pucharowo.PL,. precyzyjne maszyny potrafią z olbrzymią dokładnością wycinać różnorodne i nawet najmniejsze kształty. Weźmy na ten przykład statuetki szklane. Mogą przyjąć dosłownie każdy kształt. Obróbka szkła stała się łatwo dostępna. Samo obrobienie szkła nie wystarczy, aby było piękne. Aby to zmienić, można wygrawerować lub nadrukować w szkle dowolne wzory . Takie trofea szklane z nadrukiem są dziś popularną formą nagród biznesowych. Wiele korporacji wykorzystuje je jako trofea lub nagrody dla pracowników.

Tweetnij

TURNIEJ PIŁKARSKI DLA DZIECI WIELKA MIKOŁAJKOWA RYWALIZACJA MIAST ZAKOŃCZONY

3 i 4 grudnia 2016 roku, na sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 7 im. Królowej Jadwigi przy ul. Poprzecznej 6 w Wołominie odbyły się turnieje piłkarskie dla dzieci pod nazwą „Wielka Mikołajkowa Rywalizacja Miast”. Impreza była organizowana przez Stowarzyszenie Brzask. Turniej był współfinansowany przez Ministerstwo Obrony Narodowej oraz Starostwo Gminy Wołomin. Głównym sponsorem wydarzenia była Polska Grupa Zbrojeniowa S.A. a pozostałymi sponsorami Gmina WołominTowarzystwo Budownictwa Społecznego Warszawa Północ S.A. oraz Pucharowo.PL. W imprezie wzięło udział 16 drużyn wywodzących się z różnych miast, składających się z młodych adeptów piłki nożnej, w łącznej liczbie prawie 250 zawodników. Wraz z kibicami, opiekunami i sztabem szkoleniowym, na hali zgromadziło się łącznie prawie 1000 osób. Dzięki temu turniej szóstek piłkarskich dla dzieci nabrał prestiżowej formy.


 

Sam turniej również przebiegał na wysokim poziomie. W zmaganiach młodszych dzieci, o awans z grupy A walczyły drużyny AMP GOOL II Wołomin, GTS Zawisza Garbów, Legia Soccer Schools oraz Young Champions Płock. Już w pierwszym meczu GTS Zawisza Garbów pokazali, celują w najwyższe trofea sportowe. W inauguracyjnym meczu pewnie pokonali Wołominian 3:1. Ci natomiast, nie chcąc tracić szans na awans na tak wczesnym etapie, nie mogli odpuścić następnego meczu, co uczynili pokonując Legia Soccer Schools 1:0. Można było się spodziewać, że o awans z pierwszego miejsca będą rywalizować drużyny GTS Zawisza Garbów oraz Young Champions Płock. Mecz pomiędzy tymi drużynami jednak nie przyniósł rozstrzygnięcia, gdyż zakończył się bezbramkowym remisem. GTS Garbów pozostałe mecze wygrali, podobnie jak ich rywale w wyścigu o pierwszą lokatę w grupie. Kolejność w tabeli ustalana była na podstawie strzelonych bramek i to drużyna z Garbowa zapewniła sobie najwyższe miejsce w grupie. Druga ekipa, która wywalczyła awans do finałów to Young Champions Płock.

W drugiej grupie poziom był dużo bardziej wyrównany. Znalazły się w niej AMP GOOL Wołomin, AP Brychczy, MUKS Dąbrówka oraz Dolcan Ząbki. W pierwszym meczu grupy B po zaciętym boju, jednobramkową przewagą wygrali Wołominianie, którzy pokonali 1:0 Dolcan Ząbki. MUKS Dąbrówka pokazali, że mają zamiar zwyciężyć nie tylko grupę ale i turniej piłkarski, pewnie pokonując AP Brychczy 3:0. Pozostałe wyniki w grupie B potwierdzały dwa, stare, piłkarskie przysłowia, mianowicie, że „turniej się rządzi swoimi prawami” i „mecz meczowi nierówny”. Ciężko było przewidzieć zwycięzców w poszczególnych meczach. Wydawało się na przykład, że Dąbrówka pewnie pokona AMP GOOL. Padł jednak remis. O ile drużyna z Dąbrówki, w miarę szybko zapewniła sobie pierwsze miejsce, to o drugie walka trwała do samego końca. Ostatecznie, z przewagą tylko jednego punktu, to AMP GOOL awansowało do finałów.

W międzyczasie turnieju odbyły się również konkursy. Konkurs żonglerki wygrał Tymon Kokosza z AMP GOOL II Wołomin, natomiast konkurs rzutów karnych Kacper Gwóźdź z MUKS Dąbrówka.

W pierwszym półfinale zgromadzeni widzowie mogli oglądać zacięty pojedynek. GTS Zawisza Garbów, wyglądała nieco lepiej niż AMP GOOL Wołomin. W regulaminowym czasie był jednak remis 1:1 i mecz rozstrzygnął się w rzutach karnych. Więcej szczęścia mieli Wołominianie, którzy awansowali, pokonując teoretycznie lepiej dysponowanego przeciwnika. W turniejach dzieją się różne niespodzianki. A turnieje piłkarskie dla dzieci charakteryzują się jeszcze większym procentem niespodzianek. W drugim półfinale Young Champions Płock podejmowali MUKS Dąbrówkę. Mimo, dzielnej postawy Płocczan, ostatecznie ulegli drużynie z Dąbrówki 0:1. W meczu o trzecie miejsce, zdecydowanie lepsza okazała się drużyna GTS Zawisza Garbów, która pewnie pokonała Young Champions Płock 2:0. W finale spotkały się drużyny AMP GOOL Wołomin oraz MUKS Dąbrówka. Był to pojedynek najlepszej defensywy z najlepszą ofensywą. AMP GOOL zremisowali 3 z czterech meczów w turnieju. MUKS natomiast strzelili najwięcej bramek. Rezultat finału zdawał się potwierdzić nowoczesną tendencję futbolu, stawiającą jako priorytet „zero z tyłu”. Co prawda nie udało się utrzymać bezbramkowego wyniku, ale po remisie w regulaminowym czasie, AMP GOOL Wołomin ponownie zwyciężyli w rzutach karnych.

Niedzielne część imprezy również mogła zachwycić atmosferą i liczebnością zgromadzonych kibiców. W grupie A znalazły się takie drużyny jak Be A Star FA Warszawa, Legia Soccer Schools, AP GOOL II Wołomin i Dolcan II Ząbki. Już pierwszy mecz Be A Star FA Warszawa pokazał, że ta drużyna celuje w najwyższe laury, pokonując Legia Soccer Schools 3:1. Ci jednak nie załamali się porażką i dzięki remisowi z Dolcanem oraz zwycięstwu nad AP GOOL II Wołomin wywalczyli awans z drugiego miejsca. W słabszej dyspozycji były drużyny z Wołomina i Ząbek, które zgromadziły na swoich kontach po dwa punkty i nie zakwalifikowały się do finałów.

W grupie B sytuacja również wydawała się klarowna już po pierwszych spotkaniach, w których udział brały drużyny Dolcan Ząbki, AP Brychczy, AP GOOL Wołomin oraz GTS Zawisza Garbów. W doskonałej formie byli młodzi zawodnicy Dolcan Ząbki, którzy bez problemów awansowali z pierwszego miejsca, wygrywając wszystkie mecze, nie tracąc żadnej bramki i strzelając aż 14!. Drugie miejsce wywalczyła drużyna z Wołomina, która uległa tylko Dolcanowi, ale w meczach przeciwko GTS Zawisza Garbów i AP Brychczy zdobyła komplet punktów. Dwie ostatnie drużyny zdobyły tylko po jednym punkcie, w meczu pomiędzy sobą.

Podobnie jak dnia poprzedniego, w niedzielę również zostały przeprowadzone konkursy. Najlepszym żonglerem był Alan Wiśniewski (Star FA) natomiast egzekutorem rzutów karnych Filip Samoń.

Finały zapowiadały się bardzo ciekawie. Drużyny, które stawały do walki o trofea sportowe pewnie przebrnęły przez fazę grupową i ciężko było typować zwycięzców. W pierwszym półfinale Be A Star FA rzutem na taśmę pokonali AP GOOL Wołomin. Legia Soccer Schools uległa Dolcanowi Ząbki aż 0:4. W meczu o trzecie miejsce lepsza okazała się drużyna z Wołomina, która po zwycięstwie 2:0 zdobyła brązowe medale. Występujące w finale drużyny mecz zaczęły bardzo asekuracyjnie. Mimo wielu szans z obu stron, to Dolcan Ząbki zdobył zwycięskie trafienie i tym samym Ząbczanie wygrali turniej, puchary i złote medale.

Wszyscy zawodnicy zasłużyli na gromkie brawa, bo gołym okiem widać było zaangażowanie i zostawione na boisku serca. Nagrody trafiły jednak do tych najlepszych drużyn, a dzięki wsparciu finansowemu i organizacyjnemu, TBS Warszawa-Północ, PGZ S.A. oraz Ministerstwu Obrony Narodowej, a także Urzędu Gminy Wołomin i Starostwa Gminy Wołomin, te, prezentowały się okazale. W ręce zwycięzców trafiły nie tylko puchary, medale i trofea sportowe dostarczone przez Pucharowo.PL ale także stroje piłkarskie, koszulki sportowe dostarczone przez Patrick.Sklep.PL i inne nagrody rzeczowe.

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA, 3 grudnia, rocznik 2007:
I Miejsce: AP GOOL Wołomin
II Miejsce: MUKS Dabrówka
III Miejsce: GTS Zawisza Garbów

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA, 3 grudnia, rocznik 2007:
Najlepszy zawodnik Turnieju – Wiktor Chudy (AP GOOL)
Król strzelców - Krystian Jóźwiak (ZAWISZA)
Najlepszy bramkarz - Kacper Biegaj (AP GOOL)

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA, 4 grudnia, rocznik 2009:
I Miejsce: AP GOOL Wołomin
II Miejsce: MUKS Dabrówka
III Miejsce: GTS Zawisza Garbów

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA, 4 grudnia, rocznik 2009:
Najlepszy zawodnik Turnieju – Wiktor Chudy (AP GOOL)
Król strzelców - Krystian Jóźwiak (ZAWISZA)
Najlepszy bramkarz - Kacper Biegaj (AP GOOL)

Tweetnij

XV Turniej Andrzejkowo-Mikołajkowy zakończony!

W dniu 3 grudnia 2016r w Warszawie odbył się XV Turniej Andrzejkowo-Mikołajkowy. Zawody rozpoczęły się o godzinie 9:00 na sztucznej trawie w hali na ulicy Gen. Kazimierza Sosnkowskiego 10.

Cały sportowy projekt został przygotowany przez Urząd Dzielnicy Ursus oraz Stowarzyszenie BRZASK.

W turnieju wzięło udział 16 drużyn, utworzone zostały 4 grupy po 4 drużyny. W fazie grupowej rozgrywane były mecze w systemie każdy z każdym, bez meczów rewanżowych. Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansowały do fazy pucharowej, w której rozegrały mecze ćwierćfinałowe, półfinałowe, mecz o 3 miejsce oraz finał.

Odbywający się turniej przyciągnął mnóstwo fanów, wspaniałą atmosferę tworzyli rodzice i znajomi, którzy przyjechali dopingować swoje pociechy.

Ostatecznie mecz finałowy pomiędzy zawodnikami Talentu Warszawa i Kosy Konstancin  rozstrzygnął się dopiero po rzutach karnych 0:0 (3:2), w których minimalnie lepsi okazali się młodzi piłkarze z Warszawy.

           

Klasyfikacja końcowa - drużynowa:

I Miejsce - Talent Warszawa
II Miejsce - Kosa Konstancin 2007
III Miejsce- UKS RAKOVIA I
IV Miejsce - UKS Ołtarzew

Nagrody indywidualne powędrowały do:

Najlepszy strzelec - Dawid Skowera UKS RAKOVIA I
Najlepszy asystent - Filip Ciara Kosa Konstancin 2007
Najlepszy bramkarz - Wojtek Lisak Talent Warszawa
MVP turnieju - Damian Nowak Talent Warszawa

Jeszcze raz wszystkim zawodnikom oraz trenerom dziękujemy, życzymy powodzenia w kolejnych zawodach !!!

Pragniemy jeszcze raz gorąco podziękować Pucharowo.PL za wspaniałe nagrody – pucharymedaletrofea sportowe oraz sklepowi Patrick.Sklep.PL za wykonanie profesjonalnych  strojów sportowych dla zwycięzców.

Przypominamy również, że pełne statystyki z turnieju dostępne są na stronie www.mlf.org.pl, a zdjęcia z imprezy są już na naszym Facebooku.

Tweetnij

TURNIEJ PIŁKARSKI DLA DZIEWCZYN - DZIEWCZYNY GRAJĄ - BIELANY 2016

Dokładnie 1 grudnia 2016 roku, na Syrence przy zbiegu ulic Duracza i Gąbińskiej, na warszawskich Bielanach odbył się pierwszy w historii tego, nowopostawionego balonu pneumatycznego turniej dla dziewcząt ze szkół podstawowych. Imprezę współorganizowało Stowarzyszenie Brzask oraz Centrum Rekreacyjno Sportowe Bielany, a projekt był współfinansowany przez Urząd Dzielnicy Bielany.

 

Mimo, że swój udział potwierdziło sześć szkół, jedna w ostatniej chwili zmuszona była się wycofać. Ostatecznie w szranki stanęły szkoły podstawowe nr. 100, 187, 209, 289 oraz 289-2. Drużyny rozgrywały mecze w systemie każdy z każdym.

Inauguracyjnym meczem było spotkanie pomiędzy Szkołą Podstawową nr 209 oraz Szkołą Podstawową nr 100. Obie drużyny podeszły do niego asekuracyjnie, ale widać było, że żadna z dziewcząt nie planuje odpuszczać. Ostatecznie pierwszy mecz dziewcząt na Syrence CRS Bielany zakończył się bramkowym remisem 1:1, a pierwszą bramkę zdobyła zawodniczka SP 209Marta Radomska. W pozostałych meczach pierwszej kolejki, również można było zauważyć, że dziewczęta mają świadomość, że strata punktów może się mocno odbić na końcowym wyniku. Dość szybko klarowały się natomiast klasyfikacje indywidualne. W każdej drużynie były snajperki, które strzelały większość, lub czasem nawet wszystkie bramki dla swojej drużyny. Julia Dymus z SP 187 rozdawała i dzieliła w środku pola. Patrycja Zych z SP 289, mimo filigranowej postury, latała w bramce od słupka do słupka niejednokrotnie ratując drużynę przed stratą bramki.

W klasyfikacjach drużynowych, o pierwsze miejsce najdłużej walczyły drużyny SP 289 oraz SSP 100. Niefortunny dla tych drugich remis z SP 209 sprawił, że to SP 289 sięgnęły po najwyższe trofea sportowe. SSP 100 uplasowały się na drugim miejscu, ze stratą  czterech oczek do liderek. Zaraz za nimi, na najniższym miejscu podium, o jeden punkt mniej drużyna piłkarek z SP 187.

Z uwagi na fakt, iż było to historyczne dla obiektu i jednocześnie dziewczęcego sportu na Bielanach wydarzenie, na uroczyste rozdanie nagród przybyli ważni goście, bez których ta impreza by się nie odbyła. Galę wręczenia nagród rozpoczął Zastępca Burmistrza Pan Grzegorz Pietruczuk, który zachęcał do sportu, dziękował dziewczętom za zaangażowanie i podkreślał rangę tego wydarzenia. Następnie przemawiała Dyrektor Centrum Rekreacyjno-Sportowego Bielany Pani Anna Szymczak-Gałkowska, która jako współorganizator turnieju usłyszała od uczestniczek wiele komplementów na temat jego organizacji oraz doskonałego obiektu sportowego.

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Brzask pragniemy serdecznie podziękować TBS Warszawa-Północ za udzielenie wsparcia, dzięki któremu uczestniczące w zawodach szkoły były zwolnione z opłat. Dziękujemy również Pucharowo.PL za dostarczenie profesjonalnych nagród – puchary, medale i trofea sportowe, oraz Patrick.Sklep.PL za dostarczone stroje sportowe.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełnymi statystykami turnieju na stronie www.mlf.org.pl a także z galerią zdjęć na naszym profilu na Facebooku.

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA:

I MIEJSCE: Szkoła podstawowa nr 289

II MIEJSCE: Szkoła podstawowa nr 100

III MIEJSCE: Szkoła podstawowa nr 187

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA:

NAJLEPSZA STRZELCZYNI: Marta Radomska (SP 209)

NAJLEPSZA BRAMKARKA: Patrycja Zych (SP 289)

MVP TURNIEJU: Julia Dymus (SP 187)

Tweetnij

Wielka Mikołajkowa Rywalizacja PGZ - Polska Grupa Zbrojeniowa

 

Zapraszamy na turniej piłkarski pn. "Wielka Mikołajkowa Rywalizacja Miast"

Turniej piłkarski współfinansowany przez: 

Ministerstwo Obrony Narodowej

Polska Grupa Zbrojeniowa

Powiat Wołomiński

Gmina Wołomin

Sponsorzy:

Pucharowo.PL

Patrick.Sklep.PL

TBS Warszawa Północ

Turniej jest planowany na 16 drużyn. Utworzone zostaną cztery grupy po 4 drużyny. W fazie grupowej będą rozgrywane mecze w systemie każdy z każdym, bez meczów rewanżowych. Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansują do fazy pucharowej, w której rozegrane zostaną mecze półfinałowe, finał oraz mecz o 3 miejsce. Drużyny grają w formule szóstek piłkarskich

Informacje:

03.12.2016 - rocznik 2007,
04.12.2016 – rocznik 2009

- miejsce turnieju: Wołomin, SP nr7 - hala , ul. Poprzeczna 6
- rocznik zawodników: 2007 i 2009
- loteria fantowa
- konkursy rzutów karnych i żonglerki
- nagrody: puchary i medale (max 15) za I, II, III miejsca, najlepszy zawodnik, najlepszy strzelec, najlepszy bramkarz, nagrody rzeczowe

W razie pytań, prosimy o kontakt mailowy poczta@brzask.org.pl lub telefoniczny pod numerami 661-644-644

Tweetnij

Dziewczyny Grają - Bielany 2016

Zapraszamy do udziału w turnieju piłkarskim dla dziewcząt z klas 4-6 pn. "Dziewczyny Grają - Bielany 2016"

Turniej współfinansowany przez Urząd Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy.

Turniej planowany na 8 drużyn, z których utworzone zostaną dwie grupy po 4 drużyny. Dwie najlepsze z każdej grupy awansują i rozegrają finały.
Przewidziane nagrody dla drużyn z miejsc I, II, III i IV.

Informacje:


- termin turnieju: czwartek, 01.12.2016 - 9.00
- miejsce turnieju: ul. Duracza/Gąbińska - Bielany
- nawierzchnia: sztuczna trawa
- wymiary: boisko 30x56 m, bramki 2x5 m
- roczniki zawodniczek: klasy 4-6
- czas gry: mecz 12 minut
- nagrody: puchary i medale (max 15) za I, II, III i IV miejsca, statuetki najlepsza zawodniczka, najlepsza strzelczyni, najlepsza bramkarka
 
 

Turniej realizowany dzięki wsparciu Urzędu Dzielnicy Bielany

 
Atrakcyjne nagrody: puchary i medale.
 
 
W razie pytań, prosimy o kontakt mailowy poczta@brzask.org.pl lub telefoniczny pod numerami 665-644-644 lub 721-144-144
Tweetnij

XV TURNIEJ ANDRZEJKOWO-MIKOŁAJKOWY - URSUS

 
Zapraszamy na turniej piłkarski pn. "XV Turniej Andrzejkowo-Mikołajkowy" - Ursus 2016
 

Turniej współfinansowany przez Urząd Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy

 

Turniej jest planowany na 16 drużyn. Utworzone zostaną cztery grupy po 4 drużyny. W fazie grupowej będą rozgrywane mecze w systemie każdy z każdym, bez meczów rewanżowych. Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansują do fazy pucharowej, w której rozegrane zostaną mecze półfinałowe, finał oraz mecz o 3 miejsce.

 

 

Informacje:

- termin turnieju: sobota, 03.12.2016 - 9.00 - 18:00
- miejsce turnieju: Warszawa - Ursus, ul. Gen. Kazimierza Sosnkowskiego 10
- nawierzchnia: sztuczna trawa
- wymiary: boisko 40x20 m, bramki 2x3 m
- rocznik zawodników: 2007
- czas gry: faza grupowa 10 minut, półfinały 15 minut, finał i mecz o 3. miejsce 2x10 minut
- nagrody: puchary i medale (max 15) za I, II, III miejsca, statuetki szklane najlepszy zawodnik, najlepszy strzelec, najlepszy bramkarz
 
 
Atrakcyjne nagrody trofea sportowe dla uczestników.
 
W razie pytań, prosimy o kontakt mailowy poczta@brzask.org.pl lub telefoniczny pod numerem 721-144-144
Tweetnij
<< poprzednia strona (1/35) następna strona (3/35)>>

TB Zima Gr A - tabela

lp.drużynampb
1UKS Żagle39+15
2UKS Rakovia II Warszawa360
3Balkan Team31-6
4KS Milan Milanówek31-9

pełna tabela...

TB Zima Gr B - tabela

lp.drużynampb
1Zabkovia Zabki37+6
2OKS Służew37+4
3Legion Warszawa33-3
4FC Grójec30-7

pełna tabela...

WT Ursus Gr B - tabela

lp.drużynampb
1OKS Służew37+9
2AS Radomiak Radom36+8
3GKS Orion Cegłów34-1
4AMS Ursus30-16

pełna tabela...

WT Ursus Gr C - tabela

lp.drużynampb
1PlayMaker Academy39+5
2UKS Sporting36+4
3MULKS Łask330
4FC Grójec30-9

pełna tabela...

II TW GR A - tabela

lp.drużynampb
1Legia Soccer Schools26+8
2UKS Junak Warszawa230
3KS GROM20-8

pełna tabela...

II TW GR B - tabela

lp.drużynampb
1Varsovia 37+6
2WBS Warszawa37+6
3UKS Sporting31-3
4GKP Targówek31-9

pełna tabela...

II Turniej Dziewczyny Bielany - tabela

lp.drużynampb
1SP 289513+14
2SP 100511+6
3SP 80 A59+5
4SP 18756+1
5SP 80 B52-12
6SP 24751-14

pełna tabela...