Kalendarz wydarzeń organizowanych w najbliższym czasie:

17 i 18 pażdziernika 2020 - Olimpiada Klas Mundurowych - Rembertów (ASzWoj)

11 listopada 2020 - XVII Turniej Niepodległości

-rocznik 2010 Rembertów (AZsWoj)
-rocznik 2011 Mokotów (Centrum Futbolu Warszawianka)
-rocznik 2012 Mokotów (Kazimierzowska)
-rocznik 2013 Miedzyparkowa
28 i 29 listopada 2020 - XIX Turniej Andrzejkowo - Mikołajkowy
Zimowa edycja ligi MLF
5 i 6 Grudnia 2020 - Turniej ,,Wielka Czysta Gra" - Ursus (gen. Sosnkowskiego)
12 grudnia 2020 - Finał turnieju ,,Wielka Czysta Gra" - Targówek (Remiszewska 40)
9 i 10 stycznia 2020 - 3 Królowie Dzieciom - Praga Południe (Umińskiego 12)
10 stycznia 2020 - Światełko do nieba

Warsaw Deyna Cup III Edycja Telentiady im. Kazimierza Deyny 2020:

26 września 2020 - Praga Północ (Targowa 86) - rocznik 2014, 2015, 2016
4 października 2020 - Rembertów (ASzWoj) - rocznik 2013
10 października 2020 - Rembertów (ASzWoj) - rocznik 2013
17 października 2020 - Targówek - rocznik 2010
17 października 2020 - Targówek - rocznik 2011
24 października 2020 - Rembertów (ASzWoj) - rocznik 2012, 2013
8 listopada 2020 - Rembertów (ASzWoj) - rocznik 2013, 2014
22 listopada 2020 - Rembertów (ASzWoj) - rocznik 2010, 2011

Serdecznie zapraszamy do udziału w organizowanych przez Stowarzyszenie Brzask wydarzeniach. Gwarantujemy uśmiech na twarzach wszystkich uczestników oraz świetne nagrody, w tym puchary dla zwycięzców, medale wykonywane indywidulanie pod każdą imprezę oraz statuetki odlewane dla najlepszych zawodników.
Każy organizowany przez nas turniej możesz śliedzić LIVE na stronie mlf.org.pl

Kalendarz turniejów piłki nożnej organizowanych przez Stowarzyszenie Brzask w 2020 roku:

6 stycznia 2020 - 3 Królowie Dzieciom na Targówku - Praga Południe (Umińskiego 12) - wszyscy zawodnicy KS Grom
11 stycznia 2020 - Światełko do nieba - Bemowo (Obrońców Tobruku 11) - roczniki 2010, 2011, 2012, 2013
20 i 21 czerwca 2020 - XXIII Puchar Wyżyn - Ursynów (Witolda Małcużyńskiego 4) - rocznik 2010, 2011
29 i 30 sierpnia 2020 - Eliminacje do III edycji Polonijnego Turnieju Flagi - Rembertów (Boisko ASzWoj) rocznik 2010, 2011, 2012, 2013
5 i 6 września 2020 - III Polonijny Turniej Flagi - Konstancin-Jeziorna (Literatów 1) - rocznik 2012, 2013
12 i 13 września 2020 - III Polonijny Turniej Flagi - Konstancin-Jeziorna (Literatów 1) - rocznik 2010, 2011

Warsaw Deyna Cup III Edycja Telentiady im. Kazimierza Deyny 2020:

13 września 2020 - Rembertów (Boisko ASzWoj) - rocznik 2013, 2014
20 września 2020 - Rembertów (Boisko ASzWoj) - rocznik 2012, 2013
26 września 2020 - Praga Północ (Targowa 86) - rocznik 2014, 2015, 2016

Kalendarz turniejów piłki nożnej organizowanych przez Stowarzyszenie Brzask w 2019 roku:

4 maja 2019 - Polonijny Turniej Flagi - Rembertów (Stadion ASzWoj)
9 maja 2019 - IV Turniej Dziewczyny Grają na Bielanach - Bielany (CRS Bielany)
8 i 15 czerwca 2019 - XXII Puchar Wyżyn - Ursynów
15 czerwca 2019 - Piknik Klubowy & Dzień Dziecka (Powsin) - roczniki 2010, 2011, 2012 i młodsi
20 czerwca 2019 - Piknik Klubowy & Dzień Dziecka (Mokotów) - roczniki 2088 i 2009
5 października 2019 - II Olimpiada Klas Mundurowych - Rembertów (AZsWoj)
6 października 2019 - Warsaw Deyna Cup - Praga Północ (Kawęczyńska 44)
16 i 17 listopada 2019 - Open Warsaw Deyna Cup - Białołęka (Soccer Arena)
16 i 17 listopada 2019 - XVI Turniej Niepodległości - Varsovia (Międzyparkowa 4- roczniki 2010,2011,2012; Zbaraska 3 - rocznik 2013)
23 listopada 2019 - II Polonijny Turniej Flagi - Bemowo (Obrońców Tobruku 11) - roczniki 2008, 2009
23 listopada 2019 - II Zgrana Paczka na Włochach - Włochy (OSiR, Gładka 18) - dziewczyny, rocznik 2011
1 grudnia 2019 - Turniej Andrzejkowo - Mikołajkowy na Pradze Południe - Praga Południe (Osir Saska) - rocznik 2012
7 grudnia 2019 - XVIII Turniej Andrzejkowo - Mikołajkowy na Ursusie - Ursus - rocznik 2011
14 grudnia 2019 - III Zgrana Paczka - Targówek (Remiszewska 40) - rocznik 2013

Mamy nadzieję, że organizowane przez nas turnieje dostarczyły wielu pozytywnych emocji dzieciom, trenerom jak i rodzicom, a rozdane medale odlewane, medale drewniane lub medale z pleksi jeszcze przez długi czas będą przypominały o uczestnictwie w wydarzeniu.
Wierzymy, że zwycięskie puchary oraz statuetki odlewane dla wyróżniających się zawodników jeszcze przez długi czas będą napawały dumą ich zdobywców.

Dla wszystkich uczestników przewidziane były pamiątkowe koszulki i medale.

Obozy i kolonie dla dzieci i młodzieży organizowane przez Stowarzyszenie Brzask w 2020 roku:

8 -15 luty 2020 - Obóz Zimowy - Mrągowo 2020
28 czerwca - 8 lipca 2020 - Obóz Letni - Licheń 2020
19 - 31 lipca 2020 - Obóz Letni - Gawrych Ruda 202
16 -23 sierpnia 2020 - Wądzyń

Obozy i kolonie dla dzieci i młodzieży organizowane przez Stowarzyszenie Brzask w 2019 roku:

24 czerwca - 3 lipca 2019 - Obóz Dla Dzieci I Młodzieży Nad Morzem Bałtyckim - Ustka 2019
18 - 24 sierpnia 2019 - Letni Obóz Przygotowawczy Do Rozgrywek Ligowych - Burzenin 2019

Dla wszystkich uczestników obozów dla dzieci i młodzieży przewidziane były pamiątkowe koszulki, medale oraz okolicznościowe dyplomy.

Kalendarz biegów organizowanych przez Stowarzyszenie Brzask w 2019 roku:

24 maja - Cała Polska Biega - Bieg imienia Bema - oddzielnie mężczyźni i kobiety, dystans od 200 do 1500 m.
9 listopada 2019- Bieg Niepodległości w Parku Bródnowskim - oddzielnie mężczyźni i kobiety, dystans od 200 do 1500 m.

Dla wszystkich uczestników przewidziane były pamiątkowe koszulki i medale.