Aktualności

XVIII Turniej Niepodległości im. Józefa Piłsudskiego.

Zapraszamy! Dołączcie do nas 11.11.2021 r. na  XVIII Turniej Niepodległości im. Józefa Piłsudskiego.

Impreza Dedykowana jest dzieciom i młodzieży, zamieszkałym na Mazowszu.

Projekt współfinansuje Miasto Stołeczne WarszawaUrząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego oraz Ministerstwo Obrony Narodowej.

Patronat nad wydarzeniem objął PZPN Piłka dla wszystkichMazowiecki Związek Piłki Nożnej oraz Instytut Pamięci Narodowej.

Każdy zawodnik otrzyma pamiątkę, przewidziane są medale, puchary, statuetki oraz nagrody rzeczowe dla najlepszych.

Wyżyny Deyna Cup 2011

Jak co roku wracamy do Państwa z kolejną edycją Pucharu Wyżyn na Ursynowie organizowanego przez Stowarzyszenie Grom. W tym roku Turniej piłkarski dla dzieci nosi nazwę Wyżyny Deyna Cup. Już 25 września zawodnicy z rocznika 2011 zmierzą się o mistrzostwo w dwóch grupach - Lidze Mistrzów oraz Lidze Europy. Turniej organizowany jest dzięki wsparciu Zarządu Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawa oraz pod patronatem PZPN i Burmistrza Dzielnicy Urzędu m.st Warszawy. Dla uczestników czekają wyjątkowe nagrody rzeczowe oraz dużo minut grania na boisku.  Zapisy wciąż trwają, zostało ostatnie miejsce ! Więcej informacji pod numerem telefonu 722-144-144.

Nabory do Akademii Piłkarskie im. Kazimierza Deyny - KS GROM PRO

Jedyna Certyfikowana Szkółka Piłkarska PZPN w Twojej dzielnicy. Zaprasza na treningi piłki nożnej dla dzieci. Już trenujemy. Postaw na jakość i nowoczesność w szkleniu. Zapisz swoje dziecko w wiek 4-12 lat na profesjonalne treningi piłkarskie, więcej na www.ksgrom.pro
Stowarzyszenie GROM po za prowadzeniem Akademii Piłkarskiej zajmuje się również organizacją turniejów piłkarskich, podczas których rozdawane są puchary sportowe i medale odlewane. Każdy z uczestników otrzymuje wyjątkowe t-shirt z nadrukiem.

#Warszawa #Ursynów #Targówek #Praga #Ursus #Włochy #Mokotów #Wawer #Rembertów #Natolin #Gocław #Służew #Służewiec #Grochów #treningi #piłka #nożna #dzieci #klub #piłkarski #szkółka #akademia #pzpn

Już za chwileczkę, już za momencik 3 Polonijny Turniej Flagi!

Na wszystkich uczestników, czekają wyjątkowe medale i puchary przygotowane przez sklep Pucharowo.PL oraz pamiątkowe koszulki sportowe przygotowane przez NeoFutbol.PL

XXIII Puchar Wyżyn

Serdecznie zapraszamy! Turniej jest bezpłatny!
Poziom zaawansowany - Liga Mistrzów (1-2 liga mzpn) w godz. 9-13, 5 drużyn każdy z każdym
Poziom rekreacyjny - Liga Europy w godz. 13-17 5 drużyn każdy z każdym.
W każdym poziomie oddzielne nagrody dla zwycięzców, każde dziecko otrzyma wyjątkowy indywidualnie zaprojektowany medal i koszulkę z nadrukiem, każda drużyna otrzyma puchar.

LIGA MLF 2019 PODSUMOWANIE - 21-22 WRZEŚNIA

W ubiegły weekend 21 oraz 22 września na boiskach przy ulicy Szanajcy oraz Białowieskiej rozegrano kolejne spotkania jesiennej ligi MLF 2019. Oto podsumowanie rozgrywek oraz wyników wszystkich kategorii rocznikowych:

Rocznik 2007

W pierwszym meczu UKS Krauzówka Piaseczno podjęły drużynę Akademii Piłkarskiej Młody Orlik. Mecz był bardzo wyrównany, obie drużyny konstruowały akcje kombinatoryjne z uwzględnieniem rajdów skrzydłowych bokami boiska a także podań prostopadłych. Na prowadzenie pierwszy wyszedł Młody Orlik po bramce Antoniego Klicha, lecz to UKS po tej bramce dostał wiatru w żagle, atakując agresywniej szesnastkę Orlików, co zaowocowało dwoma bramkami w 21 i 22 minucie, po których UKS wyszedł na prowadzenie, a w 41 minucie podwyższyli je na 3-1. Młody Orlik próbował odrobić straty, lecz zdołał strzelić tylko jedną bramkę i mecz zakończył się wynikiem 3-2.
W drugim meczu UKS Junak podjął drużynę KS Grom II. Młodzi zawodnicy Gromu starali się rozgrywać piłkę między sobą, lecz gracze Junaka byli zdecydowanie lepiej przygotowani do tego spotkania i szybko objęli prowadzenie, którego nie oddali przez cały mecz i bombardowali co chwila bramkę Gromu. Końcowy rezultat : 16-0 dla drużyny UKS Junak.
W ostatnim spotkaniu UKS Żagle zmierzyły się z drużyną Akademii Piłkarskiej Radość. Był to kolejny bardzo wyrównany mecz, w którym obie drużyny miały swój pomysł na grę, a inicjatywa na boisku przechylała się z jednej strony na drugą. Pierwsza połowa mimo groznych sytuacji na obu połowach boiska zakończyła się bezbramkowym remisem, lecz po przerwie to Żagle wyszły na dwubramkowe prowadzenie, które Akademia zniwelowała dwoma szybkimi trafieniami 6 minut pózniej. Do końca meczu mieliśmy zaciętą walkę lecz to Antoni Parda zdołał w 48 minucie ustalić wynik meczu na 3-2 dla drużyny UKS Żagle.

Zestawienie wyników:

UKS JUNAK 16 - 0 KS GROM II

AP MŁODY ORLIK 2 - 3 UKS KRAUZÓWKA PIASECZNO

UKS ŻAGLE 3 - 2 AP RADOŚĆ

Rocznik 2008

W pierwszym meczu Akademia Piłkarska Ochman podjęła drużynę KS Grom. Mecz bardzo szybko nabrał tempa a zawodnicy nie bali się oddawać strzałów na bramkę. Ochman konstruował płynne akcje i dawał rade przechodzić pod bramkę rywala rajdami na skrzydłach czy rozgrywaniem piłki przez środek, natomiast Grom próbował zaskoczyć przeciwników z kontry. Na koniec to jednak Ochman przejął inicjatywę na boisku i mecz skończył się wynikiem 10-2.

W drugim meczu OKS Służew zmierzył się z drużyną UKS Markus Warszawa. Było to nieco bardziej wyrównane widowisko, obie drużyny miały swój sposób na mecz, lecz to Służew objął prowadzenie w pierwszej połowie. UKS próbował zbliżyć się do bramki OKS'u jednak obrona była szczelna i bardzo rzadko udawało się przejść obrońców ze Służewia. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 8-2 z korzyścią dla piłkarzy OKS Służew.

Akademia Piłkarska Ochman 10 - 2 KS Grom

OKS Służew 8 - 2 UKS Markus Warszawa

Rocznik 2009

W pierwszym meczu rozgrywek rocznika 2009 Orły Płock podjęły drużynę UKS Ochota. Mimo silnych starań piłkarzy UKS'u, to drużyna z Płocka okazała się być o wiele lepiej przygotowana do tego spotkania i jest zdecydowanie jednym z faworytów tegorocznych rozgrywek. Od pierwszych minut zawodnicy Orła przejęły inicjatywę i obijali bramkę zawodników z Ochoty. Końcowy rezultat: 19-0 dla zawodników Orła Płock.

W drugim spotkaniu Orły pozostały na boisku aby zmierzyć się z 2 drużyną Gwardii Warszawa. Zawodnicy Gwardii, którzy w poprzedniej kolejce zdominowały Grom Diament musieli jednak próbować zmienić swój styl gry w porównaniu z poprzednim spotkaniem, gdyż to zawodnicy Orła dominowali i byli faworytem do wygrania tego spotkania. Gwardia próbowała rozgrywać akcje i powoli przesuwać się do przodu boiska także używając wysuniętego bramkarza, który uczestniczył w rozgrywaniu piłki. Tak odważne posunięcie wykorzystali jednak piłkarze z Płocka, gdyż nie raz karali bramkarza Gwardii za zbyt dalekie ustawienie od bramki. Orły tak jak w poprzednim meczu, po przejęciu inicjatywy na boisku nie oddały jej do końca, a końcowy wynik spotkania to 20-1 dla drużyny z Płocka.

W ostatnim spotkaniu Pogoń Józefów podjął drużynę KS Grom Diament. Zawodnicy Gromu, z uwagi na brak pełnego składu nie byli zbyt pewni siebie, co od samego początku meczu wykorzystała Pogoń i przystąpiła do ostrzeliwania bramki rywali. Grom mimo dominacji przeciwnika starał się grać kontry długimi podaniami, lecz zawsze obrońcy z Józefowa dawali radę wrócić i odebrać piłkę. Końcowy wynik: 22-0.

ORŁY PŁOCK 19 - 0 UKS OCHOTA

TS GWARDIA II 1 - 20 ORŁY PŁOCK

POGOŃ JÓZEFÓW 22 - 0 KS GROM DIAMENT

Rocznik 2010

W niedzielę rozegrano spotkania 1 i 2 kolejki.

W 1 kolejce rozegrano 2 mecze, a w pierwszym UKS Jedynka Marki miała podjąć drużynę KS Grom. Miała, gdyż niestety zawodnicy Gromu nie zdołali zebrać pełnego składu i mecz musiał zostać oddany walkowerem 3:0 dla Jedynki.
W drugim meczu Akademia Piłkarska Młody Orlik zmierzyła się z Pogonią Józefów. Obie drużyny były zmobilizowane do walki, już w 6 minucie Młody Orlik przejął prowadzenie, które Pogoń przez prawie cały mecz usiłowała im odebrać, zawodnicy z Józefowa coraz częściej przedostawali się pod szesnastkę przeciwnika długimi podaniami, lecz mimo ich wysiłków w 40 minucie Młody Orlik zdołał strzelić kolejną bramkę, a pózniej w 46 minucie podwyższyć też wynik na 3:0. Ostatecznie w 49 minucie Antoni Waśniewski zdołał zdobyć bramkę dla Pogoni, niestety to nie wystarczyło i spotkanie zakończyło się wynikiem 5:1 dla Akademii Piłkarskiej Młody Orlik.

W 2 kolejce rozegrano także 2 mecze, w pierwszym Pogoń Józefów zmierzyła się z UKS Jedynką Marki w bardzo wyrównanym spotkaniu. Pogoń po nieudanej potyczce z Młodym Orlikiem szukało pierwszych ligowych punktów, co widać było po zawodnikach gdyż już w 10 minucie Józefów objął prowadzenie. Obie drużyny wymieniały ciosy, po tym jak Jedynka zremisowała w 17 minucie, już w minucie 18 Pogoń strzeliła drugą bramkę. W tym meczu mieliśmy bardzo dynamiczny futbol, w którym akcja szła od bramki do bramki. Ostatecznie po 3 bramkach w pierwszej połowie Pogoń nie mogła znalezć drogi do bramki przeciwnika w drugiej odsłonie spotkania, z czym nie mieli problemu piłkarze Jedynki i mimo sytuacji po obu stronach to zawodnicy z Marek mieli więcej szczęścia i to ich strzały lądowały w siatce bramkarza Pogoni. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 8-4 dla Jedynki Marki.
W drugim meczu byliśmy świadkami spotkania dwóch drużyn Akademii Piłkarskiej Młody Orlik. Jak przystało na pojedynek drużyn z tego samego klubu, byliśmy świadkami przyjemnego widowiska, a zawodnicy obu drużyn mimo twardej walki grali czysto i oba zespoły miały sporo miejsca do kreowania ciekawych akcji podaniami. Pierwszą połowę spotkania zdominowała pierwsza drużyna, która rozbiła obóz pod szesnastką przeciwników i obijała ich bramkę przez długi okres pierwszej części spotkania. Wraz z dopingiem zebranych kibiców druga drużyna zaczęła atakować, i rezultatem była o wiele bardziej wyrównana druga połowa meczu, dwójka coraz częściej przedostawała się do bramki przeciwnika, lecz w niektórych momentach to pierwsza drużyna wykorzystywała zbyt wysokie ustawienie przeciwników i atakowała kontratakami. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 10:5 dla drużyny pierwszej Akademii Piłkarskiej Młody Orlik.

Rocznik 2011

W pierwszej kolejce rozegrano 2 spotkania na boisku przy ulicy Białowieskiej. Na początek rozegrano mecz Akademii Piłkarskiej Ochman z Derkaczem Czosnów. Była to niezwykle wyrównana batalia, gdyż obie drużyny wymieniały ciosy i żadna ze stron nie mogła uciec wynikiem drugiej. Mocno zaczął Derkacz, gdyż objął do 5 minuty prowadzenie 2:0, lecz już do 10 minuty Ochman zdołał wyrównać i 4 minuty pózniej objąć prowadzenie, lecz do końca przerwy Derkacz strzelił bramkę i pierwsza część spotkania dała nam rezultat 3:3. Drugą połowę rozpoczął Ochman zdobywając bramkę w 30 minucie, lecz 2 minuty pózniej Derkacz strzełił gola dającego z powrotem remis. Obie drużyny dawały z siebie wszystko, w 43 minucie Derkacz zdołał objąć prowadzenie w meczu zdobywając piątą bramkę i wydawało się, że są na dobrej drodze do zdobycia 3 oczek, jednak AP Ochman nie poddawał się i po atakach na bramkę przeciwnika zdołał wyrównać w 46 minucie. Mecz zakończył się remisem 5:5.

W drugim meczu Akademia Piłkarska Ochman została na boisku by podjąć drużynę UKS Grom 217 Rembertów. Zawodnicy Ochmanu mimo rozegranego spotkania wcześniej mieli bardzo dużo woli walki, co pokazali mocnym rozpoczęciem i już na początku objęli prowadzenie. Oba zespoły miały swój sposób na grę i zarówno Ochman jak i UKS potrafiły zagrozić bramce przeciwnika. Grom zdołał wyrównać i mieliśmy wynik 2:2, lecz Ochmanowi udało się jeszcze parę razy wykorzystać luki w obronie UKS'u i pierwsza połowa skończyła się wynikiem 4:2 dla AP Ochman. W drugiej połowie Ochman znów ruszył do ataku, zdobywając bramkę w 29 minucie, jednak w tej samej minucie UKS'owi udało się wyrównać i mieliśmy zaciętą walkę do końca spotkania, które zakończyło się wynikiem 6:4 dla Akademii Piłkarskiej Ochman.

DERKACZ CZOSNÓW 5 - 5 AP OCHMAN
AP OCHMAN 6 - 4 UKS GROM 217

Rocznik 2012

Z uwagi na to, że nie wszystkie drużyny były w stanie rozegrać swoje spotkania w tym dniu, rozegrano 1 spotkanie 1.kolejki oraz spotkanie 2.kolejki. W 1 kolejce Ząbkovia Ząbki zmierzyła się z Akademią Piłkarską Młody Orlik. Poranne spotkanie odbyło się jeszcze w obecności porannej rosy, więc zawodnicy mogli wykorzystać ten atut i dzięki wilgotnej murawie grając po ziemi, co często wykorzystywały obie drużyny, gdyż gra opierała się głównie na rozgrywaniu piłki w trojkątach i podaniach prostopadłych. W obu połowach byliśmy świadkami wyrównanej walki o czym świadczy wynik zarówno pierwszej jak i drugiej połowy, gdyż pomimo akcji po obu stronach boiska spotkanie zakończyło się remisem 3:3.

W drugiej kolejce wystąpiła druga drużyna Akademii Piłkarskiej Młody Orlik i podjęła ona drużynę KS Grom. Obie drużyny starały się znalezć rytm gry, lecz to Grom zadomowił się na połowie przeciwnika i atakował ich bramkę. Zawodnicy Młodego Orlika za to nie mieli dużo szczęścia, gdyż pierwsze 2 bramki stracili po golach samobójczych, a 3 bramkę po dyskusyjnym rzucie karnym. Mimo walki do końca Młody Orlik zdołał strzelić tylko 2 bramki, a spotkanie zakończyło się wynikiem 9:2 dla KS Grom.

Zdjęcia z rozgrywek znajdziecie Państwo w naszej galerii.