Aktualności

Polonijny Turniej Flagi

Już jutro zostanie rozegrany pierwszy Polonijny Turniej Flagi, w którym udział zdeklarowało ponad 30 drużyn w dwóch kategoriach wiekowych. W turnieju wezmą udział  drużyny z całej Polski i Europy, dzięki wsparciu Marszałka województwa mazowieckiego zostały zakupione dla wszystkich uczestników wyjątkowe medale na zamówienie i puchary z godłem Polski na kielichu został umieszczony orzeł oraz został opłacone hotel i wyżywienie dla polonijnych drużyn z Białorusi i Irlandii. Ponadto wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe koszulki z logo MAZOWSZE. 
Turniej zostanie rozegrany na stadionie Akademii Sztuki Wojennej (dawniej) AON, otwarcie turnieju o godzinie 10.00, serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej, a przede wszystkim dzieci trenujących piłkę nożną w KS GROM do kibicowania, szczegółowy terminarz imprezy znajdą Państwo na stronie www.mlf.org.pl. Zakończenie turnieju planowane jest na godz. 16.00 - 17.00.
Po turnieju zapraszamy do relaksu na basenie Akademii Sztuki Wojennej, dla uczestników turnieju i dzieci trenujących w KS GROM wstęp bezpłatny. Basen będzie otwarty od godz. 16 do 18.00

Jeszcze raz chcemy podziękować serdecznie Panu Marszałkowi Województwa Mazowieckiego Adamowi Struzikowi za udzielenie patronatu i wsparcia finansowego dla turnieju. Turniej w połowie został sfinansowany przez Marszałka Województwa Mazowieckiego a drugie połowie ze środków własnych Stowarzyszenia Brzask.

Rangę turnieju podniosły udzielone patronaty przez Marszałka Senatu Rzeczpospolitej, Ministra Sportu i Turystyki, Ministra Obrony Narodowej, Prezesa Instytutu Pamięci Narodowej oraz Polski Związek Piłki Nożnej i Akademia Sztuki Wojennej serdecznie dziękujemy za udzielenie patronatu i przekazanie drobnych upominków pamiątkowych dla uczestników turnieju.

Organizatorem turnieju jest Stowarzyszenie Brzask - tel. do biuro (+48)721 144 144.

ŚWIATEŁKO DO NIEBA 2010

TURNIEJ ŚWIATEŁKO DO NIEBA

Terminarz fazy Finałowej - 2010

ĆF 1, BOISKO A

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

13:45

ZWAR - FC PIŁKARZYKI

8:0

ĆF 2, BOISKO B

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

13:45

DRUKARZ - KS GROM

1:1 K.2:1

ĆF 3, BOISKO A

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

14:00

LSS ZIELONI - GKS CHYNÓW

1:0

 ĆF 4, BOISKO B

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

14:00

LSS BIALI - AP 11 LEGIONOWO

1;3

 

PÓŁFINAŁ 1

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

14:15

ZWAR - DRUKARZ

2:1

 

PÓŁFINAŁ 2

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

14:15

LSS ZIELONI - AP 11

4:2

 

Mecz o 3 miejsce:

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

14:30

AP 11 - DRUKARZ 

3:4

 

FINAŁ

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

14:30

ZWAR - LSS ZIELONI

4:4 K. 2:3

 

12 stycznia na boisku pod balonem przy ulicy Zbaraskiej 3 na warszawskiej Pradze, odbył się pierwszy charytatywny turniej piłkarski ŚWIATEŁKO DO NIEBA, w którym wzięły udział drużyny złożone z dzieci urodzonych w 2010 roku. Honorowym patronem imprezy był Prezydent Miasta stołecznego Warszawy - Rafał Trzaskowski oraz Burmistrz Pragi Południe - Tomasz Kucharski. Podczas turnieju można było również wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zorganizowaliśmy także piłkarską loterię z nagrodami, w której główną nagrodą były: koszulka z podpisami graczy Legii Warszawa oraz rękawice z podpisami bramkarzy Legii, a całość zebranej kwoty (700 zł) wrzuciliśmy do puszki, łącznie podczas turnieju zebrano ponad tysiąc złotych. Każda drużyna rozegrała w turnieju minimum 5 meczów czyli 60 minut, a każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal. 

Klasyfikacja I TURNIEJU ŚWIATEŁKO DO NIEBA 2010:

1. LSS Zieloni

2. ZWAR Warszawa

3. KS DRUKARZ Warszawa

4. AP 11 Legionowo

5-8

FC PIŁKARZYKI Radość

KS GROM Warszawa

GKS Chynów

LSS Biali

9-12

UNIA Warszawa

AS STRIKERS Grójec

S.A.P. ANDRESPOLIA Wiśniowa Góra

UKS 141 Warszawa

 

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE

KRÓL STRZELCÓW - Michał Fiedorczuk (ZWAR Warszawa)

NAJLEPSZY BRAMKARZ - Antoni Szymaniec (KS DRUKARZ Warszawa)

NAJLEPSZY ZAWODNIK - Krzysztof Plewczyński (LSS ZIELONI)

 

Specjalne podziękowania dla pucharowo.pl oraz medalowo.pl za puchary i medale

tabela

lp.drużynampb

pełna tabela...

najbliższe mecze

Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.

ostatnie mecze

Nie rozegrano jeszcze żadnych meczów.