Aktualności

Turniej się zaczyna zagraj na Wyżynach!

Już 8 czerwca startuje 22 edycja Piłkarskiego Turnieju o Puchar "Wyżyn"

Na uczestników czekają wyjątkowe nagrody sportowe, zwycięzcy otrzymają puchary, a każdy uczestnik otrzymaa wyjątkowy odlewany medal.

Turniej jest adreswony do chlopców trenujący piłkę nożną w Warszawie.

Tureniej zostanie rozegrany w dwóch kategoriach wiekowych rocznik 2010 i roczniki 2011-12.

Impreze jest współfinansowana przez Spółdzielnie Mieszkaniową Wyżyny oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Zapraszamy do udziału. Organizatorem turnieju jest Stowarzyszenie Brzask - tel. do biuro +48 721 144 144.

Tweetnij

Podsumowanie Turniej Wielkanoncy Ursus 2019

Dnia 28 kwietnia na boisku przy Szkole Podstawowej nr 360 w Warszawie odbył się piłkarski Turniej Wielkanocny który był współfinansowała przez dzielnice Ursus m.st. Warszawy. Siedem drużyn złożonych z chłopców urodzonych w 2012 roku walczyło o miano tej najlepszej. Młodzi byli gotowi do walki do ostatniego gwizdka. Swoją pasję i zaangażowanie pokazywali przez cały turniej. Dużo pięknych goli, walki, emocji oraz naprawdę radosny futbol mogły cieszyć zawodników, trenerów oraz przybyłych rodziców, którzy mocno wspierali swoje pociechy. Wyjątkowe medale odlewane wyprodukowalo Medalowo.PL, puchary i dyplomy dostarczyła firma Pucharowo.PL

Zwycięzcą została ekipa Irzyka Warszawa. Choć na początku zanotowała ona porażkę, to każdy kolejny mecz wygrywała różnicą co najmniej kilku bramek. W składzie mieli najlepszego piłkarza turnieju, Konrada Mołdysza. Na drugim miejscu uplasował się zespół KS Grom Gocław, który zdobył tyle samo punktów co Irzyk, ale miał mniej goli strzelonych oraz przegrał z nim bezpośrednie starcie. Do srebrnego medalu pewnie na boisku prowadził ich Mikołaj Guguła. Na najniższym stopniu podium znalazła się Błyskawica, która straciła też najmniej goli. Statystyka ta pozwoliła Marcelowi Wasilukowi zostać najlepszym bramkarzem turnieju.

Tuż poza podium był KS Grom Targówek, który brązowy medal stracił w ostatniej sekundzie swojego ostatniego meczu. Na piątym miejscu znalazła się Akademia Piłkarska Diament z królem strzelców rozgrywek Jakubem Ziębą w składzie. Tuż za tym zespołem uplasowały się Akademia Piłkarska Bedków i Bóbr Tłuszcz.

Chłopcy pokazali, że kochają biegać za piłką do samego końca, mają niespożyte pokłady energii. Na pewno wiele wyjątkowych spotkań i turniejów przed nimi, więc warto im kibicować.

Pełna tabela oraz wszystkie wyniki znajdują się na stronie www.mlf.org.pl Organizatorem turnieju było Stowarzyszenie Brzask - tel. do biuro +48 721 144 144.

 
 

Tweetnij

Już w najbliższy weekend pierwsza kolejka MLF Wiosna 2019

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z terminarzem 1 kolejki młodzieżowej ligi futbolu edycja Wiosna 2019 dla dzieci. Przypominamy że na wszystkich uczestników rozgrywek czekają wyjątkowe nagrody sportowe , których Fundatorem jest Tryumf sklep w Warszawie . W najbliższy weekend zagrają rocznik 2009 oraz 2012 życzymy sukcesów podczas najbliższych meczy. Liczymy również na doping kibiców i dobrą zabawę dla dzieci oraz profesjonalną obsługę techniczną i sędziowską .

Tweetnij

ŚWIATEŁKO DO NIEBA 2011

Terminarz fazy Finałowej - 2011

ĆF 1, BOISKO A

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

18:20

UKS TARGÓWEK - KS GROM

4:1

ĆF 2, BOISKO B

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

18:20

DRUKARZ II - ANDRESPOLIA B

1:2

ĆF 3, BOISKO A

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

18:40

DRUKARZ I - ANDRESPOLIA A

5:1

 ĆF 4, BOISKO B

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

18:40

AP 11 - GKS CHYNÓW

1:0

 

PÓŁFINAŁ 1

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

19:00

UKS TARGÓWEK - ANDRESPOLIA B

2:0

 

PÓŁFINAŁ 2

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

19:00

AP 11 - DRUKARZ I

1:2

 

Mecz o 3 miejsce:

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

19:20

ANDRESPOLIA B - AP 11

0:5

 

FINAŁ

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

19:20

UKS TARGÓWEK - DRUKARZ I

1:2

 

12 stycznia na boisku pod balonem przy ulicy Zbaraskiej 3 na warszawskiej Pradze, odbył się pierwszy charytatywny turniej piłkarski ŚWIATEŁKO DO NIEBA, w którym wzięły udział drużyny złożone z dzieci urodzonych w 2011 roku. Honorowym patronem imprezy był Prezydent Miasta stołecznego Warszawy - Rafał Trzaskowski oraz Burmistrz Pragi Południe - Tomasz Kucharski. Podczas turnieju można było również wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zorganizowaliśmy także piłkarską loterię z nagrodami, w której główną nagrodą były: koszulka z podpisami graczy Legii Warszawa oraz rękawice z podpisami bramkarzy Legii, a całość zebranej kwoty (700 zł) wrzuciliśmy do puszki, łącznie podczas turnieju zebrano ponad tysiąc złotych. Każda drużyna rozegrała w turnieju minimum 4 mecze czyli 60 minut, a każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal. 

Klasyfikacja I TURNIEJU ŚWIATEŁKO DO NIEBA 2011:

1. KS DRUKARZ Warszawa I

2. UKS Targówek 1953

3. AP 11 Legionowo

4. S.A.P. ANDRESPOLIA Wiśniowa Góra B

5-8

KS GROM Warszawa

KS DRUKARZ Warszawa II

GKS Chynów

S.A.P. ANDRESPOLIA  Wiśniowa Góra A

9-10

TS Falenica

VICTORIA Zerzeń

 

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE

KRÓL STRZELCÓW - Mateusz Stachurski (AP 11 Legionowo)

NAJLEPSZY BRAMKARZ - Jakub Kowalczyk(KS DRUKARZ Warszawa I)

NAJLEPSZY ZAWODNIK - Max Jarosz (UKS Targówek 1953)

 

Specjalne podziękowania dla pucharowo.pl oraz medalowo.pl za puchary i medale

Tweetnij

ŚWIATEŁKO DO NIEBA 2010

TURNIEJ ŚWIATEŁKO DO NIEBA

Terminarz fazy Finałowej - 2010

ĆF 1, BOISKO A

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

13:45

ZWAR - FC PIŁKARZYKI

8:0

ĆF 2, BOISKO B

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

13:45

DRUKARZ - KS GROM

1:1 K.2:1

ĆF 3, BOISKO A

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

14:00

LSS ZIELONI - GKS CHYNÓW

1:0

 ĆF 4, BOISKO B

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

14:00

LSS BIALI - AP 11 LEGIONOWO

1;3

 

PÓŁFINAŁ 1

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

14:15

ZWAR - DRUKARZ

2:1

 

PÓŁFINAŁ 2

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

14:15

LSS ZIELONI - AP 11

4:2

 

Mecz o 3 miejsce:

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

14:30

AP 11 - DRUKARZ 

3:4

 

FINAŁ

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

14:30

ZWAR - LSS ZIELONI

4:4 K. 2:3

 

12 stycznia na boisku pod balonem przy ulicy Zbaraskiej 3 na warszawskiej Pradze, odbył się pierwszy charytatywny turniej piłkarski ŚWIATEŁKO DO NIEBA, w którym wzięły udział drużyny złożone z dzieci urodzonych w 2010 roku. Honorowym patronem imprezy był Prezydent Miasta stołecznego Warszawy - Rafał Trzaskowski oraz Burmistrz Pragi Południe - Tomasz Kucharski. Podczas turnieju można było również wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zorganizowaliśmy także piłkarską loterię z nagrodami, w której główną nagrodą były: koszulka z podpisami graczy Legii Warszawa oraz rękawice z podpisami bramkarzy Legii, a całość zebranej kwoty (700 zł) wrzuciliśmy do puszki, łącznie podczas turnieju zebrano ponad tysiąc złotych. Każda drużyna rozegrała w turnieju minimum 5 meczów czyli 60 minut, a każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal. 

Klasyfikacja I TURNIEJU ŚWIATEŁKO DO NIEBA 2010:

1. LSS Zieloni

2. ZWAR Warszawa

3. KS DRUKARZ Warszawa

4. AP 11 Legionowo

5-8

FC PIŁKARZYKI Radość

KS GROM Warszawa

GKS Chynów

LSS Biali

9-12

UNIA Warszawa

AS STRIKERS Grójec

S.A.P. ANDRESPOLIA Wiśniowa Góra

UKS 141 Warszawa

 

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE

KRÓL STRZELCÓW - Michał Fiedorczuk (ZWAR Warszawa)

NAJLEPSZY BRAMKARZ - Antoni Szymaniec (KS DRUKARZ Warszawa)

NAJLEPSZY ZAWODNIK - Krzysztof Plewczyński (LSS ZIELONI)

 

Specjalne podziękowania dla pucharowo.pl oraz medalowo.pl za puchary i medale

Tweetnij

TURNIEJ ŚWIATEŁKO DO NIEBA, rocznik 2012

12 stycznia na orliku pod balonem przy ulicy Remiszewskiej 40 na warszawskim Targówku, odbył się pierwszy charytatywny turniej piłkarski ŚWIATEŁKO DO NIEBA, w którym wzięły udział drużyny złożone z dzieci urodzonych w 2012 roku. Honorowym patronem imprezy był Prezydent Miasta stołecznego Warszawy - Rafał Trzaskowski oraz Burmistrz Targówka - Sławomir Antolik. Podczas turnieju można było również wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zorganizowaliśmy także piłkarską loterię z nagrodami, w której główną nagrodą były: koszulka z podpisami graczy Legii Warszawa oraz rękawice z podpisami bramkarzy Legii, a całość zebranej kwoty (600 zł) wrzuciliśmy do puszki, łącznie podczas turnieju zebrano blisko tysiąc złotych. Każda drużyna rozegrała w turnieju 6 meczów czyli 90 minut, a każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal. Dodatkowo każdy zawodnik otrzymał nagrodę rzeczową, które przekazał Urząd Dzielnicy Targówek oraz PZPN. Dziękujemy również Pani Dyrektor SP 114 - Magdalenie Raboszuk za udostępnienie boiska.

Klasyfikacja I TURNIEJU ŚWIATEŁKO DO NIEBA 2012:

1. LEGIONOVIA Legionowo

2. KS GROM Targówek

3. KS DRUKARZ Warszawa

4. UKS TKM

5. KS GROM Gocław

6. VICTORIA Zerzeń I

7. VICTORIA Zerzeń II

 

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE

KRÓL STRZELCÓW - Adrian Łapka (UKS TKM)

NAJLEPSZY BRAMKARZ - Piotr Gambin (KS DRUKARZ Warszawa)

NAJLEPSZY ZAWODNIK - Aleksander Obidziński (LEGIONOVIA Legionowo)

 

Specjalne podziękowania dla pucharowo.pl oraz medalowo.pl za puchary i medale

Tweetnij

TURNIEJ ZGRANA PACZKA 2018

16 grudnia na orliku pod balonem przy ulicy Remiszewskiej 40 na warszawskim Targówku, odbył się pierwszy charytatywny turniej piłkarski ZGRANA PACZKA, w którym wzięły udział drużyny złożone z dzieci urodzonych w 2012 roku. Honorowym patronem imprezy był Prezydent Miasta stołecznego Warszawy - Rafał Trzaskowski. Podczas turnieju można było również przynieść artykuły do paczki dla polskiej rodziny na Ukrainie mieszkającej w strefie działań zbrojnych. Zorganizowaliśmy również piłkarską loterię z nagrodami, w której główną nagrodą była piłka z podpisami graczy Legii Warszawa, a całość zebranej kwoty (600 zł) przekazaliśmy na pomoc tej rodzinie. Każda drużyna rozegrała w turnieju 6 meczów czyli 90 minut, każda otrzymała puchar za serce do gry, a każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal. Zapraszamy najmłodszych na kolejne nasze turnieje charytatywne.

Klasyfikacja I TURNIEJU ZGRANA PACZKA:

LIGA MISTRZÓW

1. PROGRES Garwolin

2. UKS MŁODA GWARDIA Rembertów

3. AP Radość

4. KS GROM Południe

 

LIGA EUROPY

1. KS GROM Pólnoc

2. MKS ZĄBKOVIA Ząbki

3. VARSOVIA

4. FOOTBALL ACADEMY Lipsko

 

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE

KRÓL STRZELCÓW - Dawid Torczynow (PROGRES Garwolin)

NAJLEPSZY BRAMKARZ - Antoni Chrzanowski (KS GROM Południe)

NAJLEPSZY ZAWODNIK - Szymon Kaliś (UKS MŁODA GWARDIA Rembertów)

 

Specjalne podziękowania dla pucharowo.pl oraz medalowo.pl za puchary i medale oraz dla PZPN za nagrody rzeczowe!

Tweetnij

FINAŁY MLF JESIEŃ 2018

Terminarz Finałów MLF JESIEŃ 2018

Dzień : 08.12.2018 - Ul. Remiszewska 40 

 

Rocznik 2008

Półfinał 1

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

10:00

UKS JUNAK – POLSKA SZKOŁA FUTBOLU

2:0

 

Półfinał 2

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

10:40

OKS SŁUŻEW  – AP OCHMAN

2:0

 

Mecz o 3 miejsce:

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

11:20

POLSKA SZKOŁA FUTBOLU - AP OCHMAN

1:2

 

Finał:

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

12:00

UKS JUNAK - OKS SŁUŻEW

4:2

 

 

MVP - JAKUB KRÓLIKOWSKI (AP OCHMAN)

NAJLEPSZY BRAMKARZ - ADRIAN FLASZKA (UKS JUNAK)

KRÓL STRZELCÓW - JĘDRZEJ ŁĄCZYŃSKI (OKS SŁUŻEW)

 


Rocznik 2009

TRÓJMECZ

 

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

13:00

AP DIAMENT – KS GROM 2009A WLC

12:2

 

 

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

13:40

KS GROM 2009A WLC  – KS GROM 2009B WWA

1:10

 

 

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

14:20

AP DIAMENT - KS GROM 2009B WWA

8:3

 

 

MVP - FILP MICHALAK (KS GROM POŁUDNIE)

NAJLEPSZY BRAMKARZ - REMIGIUSZ ĆWIK (AP DIAMENT)

KRÓL STRZELCÓW - FILIP PERKOWSKI (AP DIAMENT)

 


Dzień : 09.12.2018 - Ul. Remiszewska 40 

 

Rocznik 2010

TRÓJMECZ

 

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

10:00

POLSKA SZKOŁA FUTBOLU – KS GROM 2010B PŁN

7:9

 

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

10:40

KS GROM 2010A PLD – POLSKA SZKOŁA FUTBOLU

3:5

 

 

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

11:20

KS GROM 2010A PLD - KS GROM 2010B PŁN

6:2

 

MVP - MAKSYMILIAN GĄSIOROWSKI (KS GROM 2010B PŁN)

NAJLEPSZY BRAMKARZ - ANTONI MATERA (KS GROM 2010B PŁN)

KRÓL STRZELCÓW - PIOTR JAGIELSKI (POLSKA SZKOŁA FUTBOLU)

 


Rocznik 2011

Półfinał 1

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

13:00

WBS WARSZAWA – KS GROM 2011 WAW

13:0

 

Półfinał 2

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

13:40

KS HALINÓW – VICTORIA ZERZEŃ

4:1

 

Mecz o 3 miejsce:

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

14:20

VICTORIA ZERZEŃ - KS GROM 2011 WAW

11:0

 

Finał:

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

15:00

KS HALINÓW - WBS WARSZAWA

2:1

 

MVP - LEON ZIĘBACZEWSKI (WBS)

NAJLEPSZY BRAMKARZ - JAKUB PIOTRKOWSKI (WBS)

KRÓL STRZELCÓW - FILIP BORKOWSKI (KS HALINÓW)

Tweetnij

2 Kolejka ligi MLF !!!

Dnia 11 i 12 maja 2019 roku odbyły się spotkania 2. kolejki ligi MLF dla roczników 2007/2008 oraz 2010/2011. Rozegrano razem 5 meczy, w których padły łącznie aż 64 bramki! Nie zabrakło pięknych bramek, a wszyscy zawodnicy wykazali się niesamowitą determinacją na boisku i walką do ostatnich minut. Zachęcamy do dalszej walki o punkty a także serdecznie zapraszamy na kolejne spotkania! Wyniki online na naszej stronie .
Tweetnij

FAZA PUCHAROWA XVII TURNIEJU A-M, 1 Grudzień, Ursus

XVII TURNIEJ ANDRZEJKOWO-MIKOŁAJKOWY

Terminarz fazy Finałowej - 2011

 

ĆWIERĆFINAŁ 1

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

14:00

ZNICZ PRUSZKÓW - KS GROM PÓŁNOC

3:1

 

ĆWIERĆFINAŁ 2

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

14:20

KS GROM POŁUDNIE - LEGION PRUSZKÓW

8:0

 

ĆWIERĆFINAŁ 3

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

14:40

PARTYZANT LESZNO - WM

3:0

 

ĆWIERĆFINAŁ 4

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

15:00

KS OŻAROWIANKA - JÓZEFOWIANKA JÓZEFÓW

3:0

 

PÓŁFINAŁ 1

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

15:20

ZNICZ PRUSZKÓW - KS GROM POŁUDNIE

6:1

 

PÓŁFINAŁ 2

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

15:40

PARTYZANT LESZNO - KS OŻAROWIANKA

3:3 K. 2:3

 

MECZ O III MIEJSCE:

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

16:00

KS GROM POŁUDNIE - PARTYZANT LESZNO

2:0

 

FINAŁ

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

16:20

ZNICZ PRUSZKÓW - KS OŻAROWIANKA

4:4 K. 3:2

 

GALA ZAKOŃCZENIA

KRÓL STRZELCÓW - 12 GOLI PAWEŁ ZIEŃ (KS OŻAROWIANKA)

NAJLEPSZY BRAMKARZ - ŁUKASZ WILK (ZNICZ PRUSZKÓW)

MVP - JAN CHYLIŃSKI (KS GROM POŁUDNIE)

 

OGROMNE PODZIĘKOWANIA DLA DZIELNICY URSUS ZA PATRONAT I WSPÓŁFINANSOWANIE TURNIEJU, DLA PUCHAROWO.PL I MEDALOWO.PL ZA PUCHARY I MEDALE ORAZ DLA PZPN ZA UFUNDOWANIE NAGRÓD RZECZOWYCH.

Tweetnij
<< poprzednia strona (1/38) następna strona (3/38)>>

MLF WIOSNA 2007/08 - tabela

lp.drużynampb
1AP MŁODY ORLIK512+25
2UKS JUNAK512+28
3OKS SŁUŻEW512+24
4UKS TARGÓWEK 195356-1
5AP OCHMAN53-20
6KS GROM50-56

pełna tabela...

MLF WIOSNA 2009 - tabela

lp.drużynampb
1OKS SŁUŻEW515+50
2AP DIAMENT512+1
3SEMP WARSZAWA59+9
4BALKAN TEAM56+4
5UKS MŁODA GWARDIA53-37
6KS GROM50-27

pełna tabela...

MLF WIOSNA 2010/11 4+1 - tabela

lp.drużynampb
1AP MŁODY ORLIK II515+19
2AP MŁODY ORLIK I49+28
3AP OCHMAN59-9
4TKS BÓBR TŁUSZCZ560
5UKS JUNAK41-10
6TS FALENICA51-28

pełna tabela...

MLF WIOSNA 2012 4+1 - tabela

lp.drużynampb
1AP DIAMENT515+29
2KS GROM512+14
3VICTORIA ZERZEŃ56-14
4FAIR PLAY ZĄBKI560
5TS FALENICA53-25
6TKS BÓBR TŁUSZCZ53-4

pełna tabela...

Zakochaj się w Warszawie