Aktualności

I POLONIJNY TURNIEJ FLAGI

4 maja na Stadionie Akademii Sztuki Wojennej, z okazji Święta Flagi oraz Dnia Polonii i Polaków za granicą, odbył się pierwszy POLONIJNY TURNIEJ FLAGI, w którym wzięły udział drużyny złożone z dzieci urodzonych w 2011 roku. Honorowym patronem imprezy był Marszałek Województwa Mazowieckiego - Adam Struzik, Minister Sportu i Turystyki - Witold Bańka. Honorowego Patronatu udzielił  Marszałek Senatu - Stanisław Karczewski, który osobiście przybył na Stadion aby przywitać się z dziećmi i otworzyć turniej. W rozgrywkach wzięło udział 8 drużyn z róznych stron Polski. Na koniec każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal przygotowany specjalnie na tę okazję przez firmę Medalowo.PL  Imprezę finansował  Marszałek Województwa Mazowieckiego, a zwycięzcy otrzymali również puchary z godłem Polski upominki ufundowane przez przez kolejnego patrona wydarzenia - PZPN.

Klasyfikacja I POLONIJNEGO TURNIEJU FLAGI 2011:

1. MOSiR Mińsk Mazowiecki

2. GKS Chynów

3. TS SKALANKA Skała

4. TALENT Warszawa

5-8.

YOUNG CHAMPIONS Płock

PUŁAWIAK Puławy

KS GROM Warszaw

OLIMPIA  Warszawa

 

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE

KRÓL STRZELCÓW - Bartek Szczerba (GKS Chynów)

NAJLEPSZY BRAMKARZ - Wojtek Skrzyniarz (TALENT Warszawa)

NAJLEPSZY ZAWODNIK - Bartek Gawryś (MOSiR Mińsk Mazowiecki)

 

Specjalne podziękowania dla Pucharowo.PL oraz Mealowo.PL za puchary i medale

Tweetnij

I POLONIJNY TURNIEJ FLAGI

POLONIJNY TURNIEJ FLAGI 2010

ĆF 1, BOISKO A

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

15:20

UKS IRZYK - AP WILKI

1:0

ĆF 2, BOISKO B

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

15:20

YOUNG CHAMPIONS PŁOCK - PUŁAWIAK

0:2

ĆF 3, BOISKO C

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

15:20

OLIMPIA ZAMBRÓW - MOSiR MIŃSK MAZOWIECKI

0:1

 ĆF 4, BOISKO D

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

15:20

GKS CHYNÓW - LSS ZIELONI

3:3 k. 0:2

PÓŁFINAŁ 1, BOISKO A

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

15:40

UKS IRZYK - MOSiR MIŃSK MAZOWIECKI

2:0

 

PÓŁFINAŁ 2, BOISKO C

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

15:40

PUŁAWIAK - LSS ZIELONI

2:1

 

Mecz o 3 miejsce, BOISKO A

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

16:00

MOSiR MIŃSK MAZOWIECKI - LSS ZIELONI

4:2

 

FINAŁ, BOISKO C

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

16:00

UKS IRZYK - PUŁAWIAK

2:1

 

4 maja na Stadionie Akademii Sztuki Wojennej, z okazji Święta Flagi oraz Dnia Polonii i Polaków za granicą, odbył się pierwszy POLONIJNY TURNIEJ FLAGI, w którym wzięły udział drużyny złożone z dzieci urodzonych w 2010 roku. Honorowym patronem imprezy był Marszałek Województwa Mazowieckiego - Adam Struzik, Minister Sportu i Turystyki - Witold Bańka. Honorowego Patronatu udzielił również Marszałek Senatu - Stanisław Karczewski, który osobiście przybył na Stadion aby przywitać się z dziećmi i otworzyć turniej. W rozgrywkach wzięło udział 18 drużyn w tym także te złożone z dzieci Polaków mieszkających zagranicą. Na koniec każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal przygotowany specjalnie na tę okazję przez firmę medalowo.pl. Imprezę współfinansował Samorząd Województwa Mazowieckiego, a zwycięzcy otrzymali również upominki ufundowane przez przez kolejnego patrona wydarzenia - PZPN.

Klasyfikacja I POLONIJNEGO TURNIEJU FLAGI 2010:

1. UKS IRZYK Warszawa

2. PUŁAWIAK Puławy

3. MOSiR Mińsk Mazowiecki

4. LEGIA SOCCER SCHOOLS Zieloni

5-8

AP WILKI Warszawa

YOUNG CHAMPIONS Płock

GKS Chynów

OLIMPIA  Zambrów

Udział wzięli:

LIONS Wakefield

SOKÓŁ Grodno

AP DIAMENT GROM

DIAMONDS ACADEMY

TKS BÓBR Tłuszcz

DAR Łochów

AGRYKOLA Warszawa

LEGIA SOCCER SCHOOLS Biali

UNIA Boryszew

ORŁY Zielonka

 

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE

KRÓL STRZELCÓW - Dawid Ciborowski (LSS Zieloni)

NAJLEPSZY BRAMKARZ - Szymon Tomasik(PUŁAWIAK Puławy)

NAJLEPSZY ZAWODNIK - Aleks Rzepkowski (IRZYK Warszawa)

 

Specjalne podziękowania dla pucharowo.pl oraz medalowo.pl za puchary i medale

Tweetnij

Polonijny Turniej Flagi

Już jutro zostanie rozegrany pierwszy Polonijny Turniej Flagi, w którym udział zdeklarowało ponad 30 drużyn w dwóch kategoriach wiekowych. W turnieju wezmą udział  drużyny z całej Polski i Europy, dzięki wsparciu Marszałka województwa mazowieckiego zostały zakupione dla wszystkich uczestników wyjątkowe medale na zamówienie i puchary z godłem Polski na kielichu został umieszczony orzeł oraz został opłacone hotel i wyżywienie dla polonijnych drużyn z Białorusi i Irlandii. Ponadto wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe koszulki z logo MAZOWSZE. 
Turniej zostanie rozegrany na stadionie Akademii Sztuki Wojennej (dawniej) AON, otwarcie turnieju o godzinie 10.00, serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej, a przede wszystkim dzieci trenujących piłkę nożną w KS GROM do kibicowania, szczegółowy terminarz imprezy znajdą Państwo na stronie www.mlf.org.pl. Zakończenie turnieju planowane jest na godz. 16.00 - 17.00.
Po turnieju zapraszamy do relaksu na basenie Akademii Sztuki Wojennej, dla uczestników turnieju i dzieci trenujących w KS GROM wstęp bezpłatny. Basen będzie otwarty od godz. 16 do 18.00

Jeszcze raz chcemy podziękować serdecznie Panu Marszałkowi Województwa Mazowieckiego Adamowi Struzikowi za udzielenie patronatu i wsparcia finansowego dla turnieju. Turniej w połowie został sfinansowany przez Marszałka Województwa Mazowieckiego a drugie połowie ze środków własnych Stowarzyszenia Brzask.

Rangę turnieju podniosły udzielone patronaty przez Marszałka Senatu Rzeczpospolitej, Ministra Sportu i Turystyki, Ministra Obrony Narodowej, Prezesa Instytutu Pamięci Narodowej oraz Polski Związek Piłki Nożnej i Akademia Sztuki Wojennej serdecznie dziękujemy za udzielenie patronatu i przekazanie drobnych upominków pamiątkowych dla uczestników turnieju.

Organizatorem turnieju jest Stowarzyszenie Brzask - tel. do biuro (+48)721 144 144.

Tweetnij

Turniej się zaczyna zagraj na Wyżynach!

Już 8 czerwca startuje 22 edycja Piłkarskiego Turnieju o Puchar "Wyżyn"

Na uczestników czekają wyjątkowe nagrody sportowe, zwycięzcy otrzymają puchary, a każdy uczestnik otrzymaa wyjątkowy odlewany medal.

Turniej jest adreswony do chlopców trenujący piłkę nożną w Warszawie.

Tureniej zostanie rozegrany w dwóch kategoriach wiekowych rocznik 2010 i roczniki 2011-12.

Impreze jest współfinansowana przez Spółdzielnie Mieszkaniową Wyżyny oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Zapraszamy do udziału. Organizatorem turnieju jest Stowarzyszenie Brzask - tel. do biuro +48 721 144 144.

Tweetnij

Podsumowanie Turniej Wielkanoncy Ursus 2019

Dnia 28 kwietnia na boisku przy Szkole Podstawowej nr 360 w Warszawie odbył się piłkarski Turniej Wielkanocny który był współfinansowała przez dzielnice Ursus m.st. Warszawy. Siedem drużyn złożonych z chłopców urodzonych w 2012 roku walczyło o miano tej najlepszej. Młodzi byli gotowi do walki do ostatniego gwizdka. Swoją pasję i zaangażowanie pokazywali przez cały turniej. Dużo pięknych goli, walki, emocji oraz naprawdę radosny futbol mogły cieszyć zawodników, trenerów oraz przybyłych rodziców, którzy mocno wspierali swoje pociechy. Wyjątkowe medale odlewane wyprodukowalo Medalowo.PL, puchary i dyplomy dostarczyła firma Pucharowo.PL

Zwycięzcą została ekipa Irzyka Warszawa. Choć na początku zanotowała ona porażkę, to każdy kolejny mecz wygrywała różnicą co najmniej kilku bramek. W składzie mieli najlepszego piłkarza turnieju, Konrada Mołdysza. Na drugim miejscu uplasował się zespół KS Grom Gocław, który zdobył tyle samo punktów co Irzyk, ale miał mniej goli strzelonych oraz przegrał z nim bezpośrednie starcie. Do srebrnego medalu pewnie na boisku prowadził ich Mikołaj Guguła. Na najniższym stopniu podium znalazła się Błyskawica, która straciła też najmniej goli. Statystyka ta pozwoliła Marcelowi Wasilukowi zostać najlepszym bramkarzem turnieju.

Tuż poza podium był KS Grom Targówek, który brązowy medal stracił w ostatniej sekundzie swojego ostatniego meczu. Na piątym miejscu znalazła się Akademia Piłkarska Diament z królem strzelców rozgrywek Jakubem Ziębą w składzie. Tuż za tym zespołem uplasowały się Akademia Piłkarska Bedków i Bóbr Tłuszcz.

Chłopcy pokazali, że kochają biegać za piłką do samego końca, mają niespożyte pokłady energii. Na pewno wiele wyjątkowych spotkań i turniejów przed nimi, więc warto im kibicować.

Pełna tabela oraz wszystkie wyniki znajdują się na stronie www.mlf.org.pl Organizatorem turnieju było Stowarzyszenie Brzask - tel. do biuro +48 721 144 144.

 
 

Tweetnij

Już w najbliższy weekend pierwsza kolejka MLF Wiosna 2019

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z terminarzem 1 kolejki młodzieżowej ligi futbolu edycja Wiosna 2019 dla dzieci. Przypominamy że na wszystkich uczestników rozgrywek czekają wyjątkowe nagrody sportowe , których Fundatorem jest Tryumf sklep w Warszawie . W najbliższy weekend zagrają rocznik 2009 oraz 2012 życzymy sukcesów podczas najbliższych meczy. Liczymy również na doping kibiców i dobrą zabawę dla dzieci oraz profesjonalną obsługę techniczną i sędziowską .

Tweetnij

ŚWIATEŁKO DO NIEBA 2011

Terminarz fazy Finałowej - 2011

ĆF 1, BOISKO A

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

18:20

UKS TARGÓWEK - KS GROM

4:1

ĆF 2, BOISKO B

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

18:20

DRUKARZ II - ANDRESPOLIA B

1:2

ĆF 3, BOISKO A

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

18:40

DRUKARZ I - ANDRESPOLIA A

5:1

 ĆF 4, BOISKO B

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

18:40

AP 11 - GKS CHYNÓW

1:0

 

PÓŁFINAŁ 1

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

19:00

UKS TARGÓWEK - ANDRESPOLIA B

2:0

 

PÓŁFINAŁ 2

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

19:00

AP 11 - DRUKARZ I

1:2

 

Mecz o 3 miejsce:

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

19:20

ANDRESPOLIA B - AP 11

0:5

 

FINAŁ

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

19:20

UKS TARGÓWEK - DRUKARZ I

1:2

 

12 stycznia na boisku pod balonem przy ulicy Zbaraskiej 3 na warszawskiej Pradze, odbył się pierwszy charytatywny turniej piłkarski ŚWIATEŁKO DO NIEBA, w którym wzięły udział drużyny złożone z dzieci urodzonych w 2011 roku. Honorowym patronem imprezy był Prezydent Miasta stołecznego Warszawy - Rafał Trzaskowski oraz Burmistrz Pragi Południe - Tomasz Kucharski. Podczas turnieju można było również wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zorganizowaliśmy także piłkarską loterię z nagrodami, w której główną nagrodą były: koszulka z podpisami graczy Legii Warszawa oraz rękawice z podpisami bramkarzy Legii, a całość zebranej kwoty (700 zł) wrzuciliśmy do puszki, łącznie podczas turnieju zebrano ponad tysiąc złotych. Każda drużyna rozegrała w turnieju minimum 4 mecze czyli 60 minut, a każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal. 

Klasyfikacja I TURNIEJU ŚWIATEŁKO DO NIEBA 2011:

1. KS DRUKARZ Warszawa I

2. UKS Targówek 1953

3. AP 11 Legionowo

4. S.A.P. ANDRESPOLIA Wiśniowa Góra B

5-8

KS GROM Warszawa

KS DRUKARZ Warszawa II

GKS Chynów

S.A.P. ANDRESPOLIA  Wiśniowa Góra A

9-10

TS Falenica

VICTORIA Zerzeń

 

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE

KRÓL STRZELCÓW - Mateusz Stachurski (AP 11 Legionowo)

NAJLEPSZY BRAMKARZ - Jakub Kowalczyk(KS DRUKARZ Warszawa I)

NAJLEPSZY ZAWODNIK - Max Jarosz (UKS Targówek 1953)

 

Specjalne podziękowania dla pucharowo.pl oraz medalowo.pl za puchary i medale

Tweetnij

ŚWIATEŁKO DO NIEBA 2010

TURNIEJ ŚWIATEŁKO DO NIEBA

Terminarz fazy Finałowej - 2010

ĆF 1, BOISKO A

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

13:45

ZWAR - FC PIŁKARZYKI

8:0

ĆF 2, BOISKO B

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

13:45

DRUKARZ - KS GROM

1:1 K.2:1

ĆF 3, BOISKO A

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

14:00

LSS ZIELONI - GKS CHYNÓW

1:0

 ĆF 4, BOISKO B

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

14:00

LSS BIALI - AP 11 LEGIONOWO

1;3

 

PÓŁFINAŁ 1

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

14:15

ZWAR - DRUKARZ

2:1

 

PÓŁFINAŁ 2

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

14:15

LSS ZIELONI - AP 11

4:2

 

Mecz o 3 miejsce:

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

14:30

AP 11 - DRUKARZ 

3:4

 

FINAŁ

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

14:30

ZWAR - LSS ZIELONI

4:4 K. 2:3

 

12 stycznia na boisku pod balonem przy ulicy Zbaraskiej 3 na warszawskiej Pradze, odbył się pierwszy charytatywny turniej piłkarski ŚWIATEŁKO DO NIEBA, w którym wzięły udział drużyny złożone z dzieci urodzonych w 2010 roku. Honorowym patronem imprezy był Prezydent Miasta stołecznego Warszawy - Rafał Trzaskowski oraz Burmistrz Pragi Południe - Tomasz Kucharski. Podczas turnieju można było również wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zorganizowaliśmy także piłkarską loterię z nagrodami, w której główną nagrodą były: koszulka z podpisami graczy Legii Warszawa oraz rękawice z podpisami bramkarzy Legii, a całość zebranej kwoty (700 zł) wrzuciliśmy do puszki, łącznie podczas turnieju zebrano ponad tysiąc złotych. Każda drużyna rozegrała w turnieju minimum 5 meczów czyli 60 minut, a każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal. 

Klasyfikacja I TURNIEJU ŚWIATEŁKO DO NIEBA 2010:

1. LSS Zieloni

2. ZWAR Warszawa

3. KS DRUKARZ Warszawa

4. AP 11 Legionowo

5-8

FC PIŁKARZYKI Radość

KS GROM Warszawa

GKS Chynów

LSS Biali

9-12

UNIA Warszawa

AS STRIKERS Grójec

S.A.P. ANDRESPOLIA Wiśniowa Góra

UKS 141 Warszawa

 

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE

KRÓL STRZELCÓW - Michał Fiedorczuk (ZWAR Warszawa)

NAJLEPSZY BRAMKARZ - Antoni Szymaniec (KS DRUKARZ Warszawa)

NAJLEPSZY ZAWODNIK - Krzysztof Plewczyński (LSS ZIELONI)

 

Specjalne podziękowania dla pucharowo.pl oraz medalowo.pl za puchary i medale

Tweetnij

TURNIEJ ŚWIATEŁKO DO NIEBA, rocznik 2012

12 stycznia na orliku pod balonem przy ulicy Remiszewskiej 40 na warszawskim Targówku, odbył się pierwszy charytatywny turniej piłkarski ŚWIATEŁKO DO NIEBA, w którym wzięły udział drużyny złożone z dzieci urodzonych w 2012 roku. Honorowym patronem imprezy był Prezydent Miasta stołecznego Warszawy - Rafał Trzaskowski oraz Burmistrz Targówka - Sławomir Antolik. Podczas turnieju można było również wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zorganizowaliśmy także piłkarską loterię z nagrodami, w której główną nagrodą były: koszulka z podpisami graczy Legii Warszawa oraz rękawice z podpisami bramkarzy Legii, a całość zebranej kwoty (600 zł) wrzuciliśmy do puszki, łącznie podczas turnieju zebrano blisko tysiąc złotych. Każda drużyna rozegrała w turnieju 6 meczów czyli 90 minut, a każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal. Dodatkowo każdy zawodnik otrzymał nagrodę rzeczową, które przekazał Urząd Dzielnicy Targówek oraz PZPN. Dziękujemy również Pani Dyrektor SP 114 - Magdalenie Raboszuk za udostępnienie boiska.

Klasyfikacja I TURNIEJU ŚWIATEŁKO DO NIEBA 2012:

1. LEGIONOVIA Legionowo

2. KS GROM Targówek

3. KS DRUKARZ Warszawa

4. UKS TKM

5. KS GROM Gocław

6. VICTORIA Zerzeń I

7. VICTORIA Zerzeń II

 

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE

KRÓL STRZELCÓW - Adrian Łapka (UKS TKM)

NAJLEPSZY BRAMKARZ - Piotr Gambin (KS DRUKARZ Warszawa)

NAJLEPSZY ZAWODNIK - Aleksander Obidziński (LEGIONOVIA Legionowo)

 

Specjalne podziękowania dla pucharowo.pl oraz medalowo.pl za puchary i medale

Tweetnij

TURNIEJ ZGRANA PACZKA 2018

16 grudnia na orliku pod balonem przy ulicy Remiszewskiej 40 na warszawskim Targówku, odbył się pierwszy charytatywny turniej piłkarski ZGRANA PACZKA, w którym wzięły udział drużyny złożone z dzieci urodzonych w 2012 roku. Honorowym patronem imprezy był Prezydent Miasta stołecznego Warszawy - Rafał Trzaskowski. Podczas turnieju można było również przynieść artykuły do paczki dla polskiej rodziny na Ukrainie mieszkającej w strefie działań zbrojnych. Zorganizowaliśmy również piłkarską loterię z nagrodami, w której główną nagrodą była piłka z podpisami graczy Legii Warszawa, a całość zebranej kwoty (600 zł) przekazaliśmy na pomoc tej rodzinie. Każda drużyna rozegrała w turnieju 6 meczów czyli 90 minut, każda otrzymała puchar za serce do gry, a każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal. Zapraszamy najmłodszych na kolejne nasze turnieje charytatywne.

Klasyfikacja I TURNIEJU ZGRANA PACZKA:

LIGA MISTRZÓW

1. PROGRES Garwolin

2. UKS MŁODA GWARDIA Rembertów

3. AP Radość

4. KS GROM Południe

 

LIGA EUROPY

1. KS GROM Pólnoc

2. MKS ZĄBKOVIA Ząbki

3. VARSOVIA

4. FOOTBALL ACADEMY Lipsko

 

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE

KRÓL STRZELCÓW - Dawid Torczynow (PROGRES Garwolin)

NAJLEPSZY BRAMKARZ - Antoni Chrzanowski (KS GROM Południe)

NAJLEPSZY ZAWODNIK - Szymon Kaliś (UKS MŁODA GWARDIA Rembertów)

 

Specjalne podziękowania dla pucharowo.pl oraz medalowo.pl za puchary i medale oraz dla PZPN za nagrody rzeczowe!

Tweetnij
<< poprzednia strona (1/38) następna strona (3/38)>>

MLF JESIEN 2007 - tabela

lp.drużynampb
1AP MŁODY ORLIK512+13
2AP RADOŚĆ49+11
3UKS ŻAGLE49+8
4KS GROM I56-3
5UKS JUNAK33+12
6UKS KRAUZÓWKA PIASECZNO43-13
7KS GROM II30-28

pełna tabela...

MLF JESIEN 2009 - tabela

lp.drużynampb
1ORŁY PŁOCK515+61
2UKS OCHOTA615+24
3POGOŃ JÓZEFÓW 200946+19
4FA MICHAŁOWICE46-14
5TS GWARDIA II53-14
6DERKACZ CZOSNÓW53-26
7KS GROM DIAMENT53-50

pełna tabela...

MLF JESIEN 2010 - tabela

lp.drużynampb
1AP MŁODY ORLIK515+19
2UKS JEDYNKA MARKI 512+11
3POGON JÓZEFÓW 201056+6
4KS GROM 201053-14
5AP MŁODY ORLIK II40-22

pełna tabela...

MLF JESIEN 2012 4+1 - tabela

lp.drużynampb
1KS GROM39+17
2AP MLODY ORLIK 201237+10
3AP MŁODY ORLIK II 201243-14
4ZĄBKOWIA ZĄBKI 201241-13
5DERKACZ CZOSNÓW000

pełna tabela...

MLF JESIEN 2011 4+1 - tabela

lp.drużynampb
1AP OCHMAN410+13
2UKS GROM 217 201133-4
3DERKACZ CZOSNÓW 201131-9
4KS GROM000

pełna tabela...

MLF JESIEN 2008 - tabela

lp.drużynampb
1OKS SŁUZEW412+35
2AP OCHMAN510+9
3UKS MARKUS WARSZAWA44+8
4KS GROM50-52

pełna tabela...

MLF JESIEN 2013 - tabela

lp.drużynampb
1KS GROM 2013 A 13+3
2KS GROM 2013 B23-1
3DERKACZ CZOSNÓW 2013000
4KS GROM DIAMENT10-2

pełna tabela...

Zakochaj się w Warszawie