Aktualności

MLF 2019 3.kolejka rocz. 2007/2008, 2009 - podsumowanie!

Dnia 18 i 19 maja odbyły się spotkania 2 kolejki ligi MLF dla rocznika 2009 oraz 3 kolejki dla rocznika 2007/2008. Przez silny deszcz w sobotni poranek, zawodnicy musieli się na poczatku zmagać z nieco mokrą nawierzchnią, lecz wraz z poprawą warunków pogodowych boisko przestało być problemem, a zawodnicy zaczęli coraz śmielej grać piłkę górą oraz budować akcje kombinacyjne. Poziom, który zaobserwowaliśmy podczas tego weekendu był bardzo wysoki, nie zabrakło pięknych bramek, wyrównanej walki do ostatnich minut oraz westchnień kibiców po nieudanych próbach zawodników. 2. kolejka rocznik 2009: AP DIAMENT 6-18 OKS SŁUŻEW KS GROM 2-14 BALKAN TEAM SEMP WARSZAWA 10-4 UKS MŁODA GWARDIA 3. kolejka rocznik 2007/2008: AP OCHMAN 6-3 KS GROM OKS SŁUŻEW 6-1 UKS TARGÓWEK 1953 UKS JUNAK 4-2 AP MŁODY ORLIK Zawodnikom dziękujemy za fenomenalne widowisko, a kibicom za obecność i dopingowanie swoich ulubieńców w decydujących momentach meczu.
Tweetnij

2. kolejka MLF 2019 rocznik 2012 - podsumowanie!

Dnia 18 maja na boisku przy ulicy Szanajcy 5 rozegrano spotkania 2 kolejki ligi MLF dla rocznika 2012. Warunki pogodowe w sobotni poranek nie sprzyjały zawodnikom, lecz mimo silnego deszczu stawili się oni na boisku i walczyli dzielnie do samego końca. Podczas 3 meczy padło 18 goli, a więc emocji nie zabrakło, młodzi piłkarze zostawili na boisku serce, a mecze były wyrównanie i nie brakowało emocji. Serdecznie dziękujemy zawodnikom oraz kibicom,a także zapraszamy na kolejne spotkania ligi MLF.
Tweetnij

2 kolejka ligi MLF !!!

Dnia 11 i 12 maja 2019 roku odbyły się spotkania 2. kolejki ligi MLF dla roczników 2007/2008 oraz 2010/2011. Rozegrano razem 5 meczy, w których padły łącznie aż 64 bramki! Nie zabrakło pięknych bramek, a wszyscy zawodnicy wykazali się niesamowitą determinacją na boisku i walką do ostatnich minut. Zachęcamy do dalszej walki o punkty a także serdecznie zapraszamy na kolejne spotkania!
Tweetnij

Dziewczyny Grają na Bielanach! Podsumowanie!

W dniu 9 maja od godz. 9:00 został rozegrany IV Turniej Piłkarski „Dziewczyny grają-Bielany 2019” na boisku Syrenki przy ośrodku CRS Bielany, na turnieju pojawiły się drużyn z Bielan, Ursusa, Żoliborza, Śródmieścia, Włoch, Mokotowa, Bemowa. 

W turnieju wzięło udział blisko 100 zawodniczek z całej Warszawy. Turniej został rozegrany systemem każdy z każdym. Rywalizacja była bardzo zacięta, walka o Piłkarską Królową Bielan rozstrzygnęła się dopiero w dogrywce. W sumie w ponad 40 meczach padło  ponad 80 bramek. 

Podczas rozgrywanego turnieju nie brakowało pięknych bramek, podań czy parad bramkarek. Trzeba podziękować również rodzicom oraz kibicom za wspaniały doping podczas tych zawodów. O tytuł króla strzelców walczyły 2 zawodniczki, która po rundzie zasadniczej miały tyle samo bramek, rywalizacja została rozstrzygnięta po rzutach karnych, ponadto wyłoniono również najlepszą zawodniczkę turnieju i bramkarkę. Burmistrz dzielnicy Bielany m.st.Warszawy Pan Andrzej Malina i Dyrektor Bielańskiego Centrum Rekreacji i Sportu Pani Anna Szymczak - Gałkowska oraz Prezes Stowarzyszenia Brzask Pan Janusz Domalewski wręczyli wszystkim uczestniczkom okolicznościowe odlewane medale, pamiątkowe kubki okolcznościowe oraz koszulki z nadrukami. Najlepsi zawodnicy otrzymali ponadto statuetki odlewane, a zwycięzskie drużyny puchary piłkarskie.

Pan Burmistrza Andrzej Malina podziękował Stowarzyszeniu Brzask za doskonałą inicjatywę i organizację turnieju, potwierdził, że za rok zostanie rozegrana V edycja tego wspaniałego turnieju dla dziewcząt.

W imieniu organizatorów i uczestników turnieju bardzo dziękujemy za  udzielone wsparcie finansowe i rzeczowe oraz  patronaty Pani Dyrektor CSR Bielany i Panu Burmistrzowi Bielan oraz Marszałkowi Województwa Mazowieckiego.  

Gospodarzem turnieju było Bielańskie Centrum Sportu i Rekeacji, które nieodpłatne udostępnienie boiska, turniej był współfinansowany przez Dzielnicę Bielany m.st. Warszawy oraz Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.

Najlepszą zawodniczą została Aleksandra Bułtralik reprezentująca drużynę Varsovia Girls z Bielan, królem strzelców została Alicja Popielarska grająca w drużynie SP 11 Ursus , najlepszą bramkarką została Zofia Kwiatkowska reprezentująca Diamond Academy.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy na kolejną edycję w przyszłym roku. Szczegółowe wyniki turnieju znajdą Państwo na stronie www.mlf.org.pl 

Klasyfikacja końcowa

1.       Diamond Academy
2.       Varsovia Girls Bielany
3.       UKS Sp 11 Ursus
4.       LSS Girls
5.       AZS UW
6.       Wojowniczki Włochy
7.       Fundacja Piłka Jest Kobieta 

Tweetnij

I POLONIJNY TURNIEJ FLAGI

4 maja na Stadionie Akademii Sztuki Wojennej, z okazji Święta Flagi oraz Dnia Polonii i Polaków za granicą, odbył się pierwszy POLONIJNY TURNIEJ FLAGI, w którym wzięły udział drużyny złożone z dzieci urodzonych w 2011 roku. Honorowym patronem imprezy był Marszałek Województwa Mazowieckiego - Adam Struzik, Minister Sportu i Turystyki - Witold Bańka. Honorowego Patronatu udzielił  Marszałek Senatu - Stanisław Karczewski, który osobiście przybył na Stadion aby przywitać się z dziećmi i otworzyć turniej. W rozgrywkach wzięło udział 8 drużyn z róznych stron Polski. Na koniec każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal przygotowany specjalnie na tę okazję przez firmę Medalowo.PL  Imprezę finansował  Marszałek Województwa Mazowieckiego, a zwycięzcy otrzymali również puchary z godłem Polski upominki ufundowane przez przez kolejnego patrona wydarzenia - PZPN.

Klasyfikacja I POLONIJNEGO TURNIEJU FLAGI 2011:

1. MOSiR Mińsk Mazowiecki

2. GKS Chynów

3. TS SKALANKA Skała

4. TALENT Warszawa

5-8.

YOUNG CHAMPIONS Płock

PUŁAWIAK Puławy

KS GROM Warszaw

OLIMPIA  Warszawa

 

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE

KRÓL STRZELCÓW - Bartek Szczerba (GKS Chynów)

NAJLEPSZY BRAMKARZ - Wojtek Skrzyniarz (TALENT Warszawa)

NAJLEPSZY ZAWODNIK - Bartek Gawryś (MOSiR Mińsk Mazowiecki)

 

Specjalne podziękowania dla Pucharowo.PL oraz Mealowo.PL za puchary i medale

Tweetnij

I POLONIJNY TURNIEJ FLAGI

POLONIJNY TURNIEJ FLAGI 2010

ĆF 1, BOISKO A

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

15:20

UKS IRZYK - AP WILKI

1:0

ĆF 2, BOISKO B

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

15:20

YOUNG CHAMPIONS PŁOCK - PUŁAWIAK

0:2

ĆF 3, BOISKO C

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

15:20

OLIMPIA ZAMBRÓW - MOSiR MIŃSK MAZOWIECKI

0:1

 ĆF 4, BOISKO D

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

15:20

GKS CHYNÓW - LSS ZIELONI

3:3 k. 0:2

PÓŁFINAŁ 1, BOISKO A

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

15:40

UKS IRZYK - MOSiR MIŃSK MAZOWIECKI

2:0

 

PÓŁFINAŁ 2, BOISKO C

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

15:40

PUŁAWIAK - LSS ZIELONI

2:1

 

Mecz o 3 miejsce, BOISKO A

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

16:00

MOSiR MIŃSK MAZOWIECKI - LSS ZIELONI

4:2

 

FINAŁ, BOISKO C

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

16:00

UKS IRZYK - PUŁAWIAK

2:1

 

4 maja na Stadionie Akademii Sztuki Wojennej, z okazji Święta Flagi oraz Dnia Polonii i Polaków za granicą, odbył się pierwszy POLONIJNY TURNIEJ FLAGI, w którym wzięły udział drużyny złożone z dzieci urodzonych w 2010 roku. Honorowym patronem imprezy był Marszałek Województwa Mazowieckiego - Adam Struzik, Minister Sportu i Turystyki - Witold Bańka. Honorowego Patronatu udzielił również Marszałek Senatu - Stanisław Karczewski, który osobiście przybył na Stadion aby przywitać się z dziećmi i otworzyć turniej. W rozgrywkach wzięło udział 18 drużyn w tym także te złożone z dzieci Polaków mieszkających zagranicą. Na koniec każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal przygotowany specjalnie na tę okazję przez firmę medalowo.pl. Imprezę współfinansował Samorząd Województwa Mazowieckiego, a zwycięzcy otrzymali również upominki ufundowane przez przez kolejnego patrona wydarzenia - PZPN.

Klasyfikacja I POLONIJNEGO TURNIEJU FLAGI 2010:

1. UKS IRZYK Warszawa

2. PUŁAWIAK Puławy

3. MOSiR Mińsk Mazowiecki

4. LEGIA SOCCER SCHOOLS Zieloni

5-8

AP WILKI Warszawa

YOUNG CHAMPIONS Płock

GKS Chynów

OLIMPIA  Zambrów

Udział wzięli:

LIONS Wakefield

SOKÓŁ Grodno

AP DIAMENT GROM

DIAMONDS ACADEMY

TKS BÓBR Tłuszcz

DAR Łochów

AGRYKOLA Warszawa

LEGIA SOCCER SCHOOLS Biali

UNIA Boryszew

ORŁY Zielonka

 

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE

KRÓL STRZELCÓW - Dawid Ciborowski (LSS Zieloni)

NAJLEPSZY BRAMKARZ - Szymon Tomasik(PUŁAWIAK Puławy)

NAJLEPSZY ZAWODNIK - Aleks Rzepkowski (IRZYK Warszawa)

 

Specjalne podziękowania dla pucharowo.pl oraz medalowo.pl za puchary i medale

Tweetnij

Polonijny Turniej Flagi

Już jutro zostanie rozegrany pierwszy Polonijny Turniej Flagi, w którym udział zdeklarowało ponad 30 drużyn w dwóch kategoriach wiekowych. W turnieju wezmą udział  drużyny z całej Polski i Europy, dzięki wsparciu Marszałka województwa mazowieckiego zostały zakupione dla wszystkich uczestników wyjątkowe medale na zamówienie i puchary z godłem Polski na kielichu został umieszczony orzeł oraz został opłacone hotel i wyżywienie dla polonijnych drużyn z Białorusi i Irlandii. Ponadto wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe koszulki z logo MAZOWSZE. 
Turniej zostanie rozegrany na stadionie Akademii Sztuki Wojennej (dawniej) AON, otwarcie turnieju o godzinie 10.00, serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej, a przede wszystkim dzieci trenujących piłkę nożną w KS GROM do kibicowania, szczegółowy terminarz imprezy znajdą Państwo na stronie www.mlf.org.pl. Zakończenie turnieju planowane jest na godz. 16.00 - 17.00.
Po turnieju zapraszamy do relaksu na basenie Akademii Sztuki Wojennej, dla uczestników turnieju i dzieci trenujących w KS GROM wstęp bezpłatny. Basen będzie otwarty od godz. 16 do 18.00

Jeszcze raz chcemy podziękować serdecznie Panu Marszałkowi Województwa Mazowieckiego Adamowi Struzikowi za udzielenie patronatu i wsparcia finansowego dla turnieju. Turniej w połowie został sfinansowany przez Marszałka Województwa Mazowieckiego a drugie połowie ze środków własnych Stowarzyszenia Brzask.

Rangę turnieju podniosły udzielone patronaty przez Marszałka Senatu Rzeczpospolitej, Ministra Sportu i Turystyki, Ministra Obrony Narodowej, Prezesa Instytutu Pamięci Narodowej oraz Polski Związek Piłki Nożnej i Akademia Sztuki Wojennej serdecznie dziękujemy za udzielenie patronatu i przekazanie drobnych upominków pamiątkowych dla uczestników turnieju.

Organizatorem turnieju jest Stowarzyszenie Brzask - tel. do biuro (+48)721 144 144.

Tweetnij

Turniej się zaczyna zagraj na Wyżynach!

Już 8 czerwca startuje 22 edycja Piłkarskiego Turnieju o Puchar "Wyżyn"

Na uczestników czekają wyjątkowe nagrody sportowe, zwycięzcy otrzymają puchary, a każdy uczestnik otrzymaa wyjątkowy odlewany medal.

Turniej jest adreswony do chlopców trenujący piłkę nożną w Warszawie.

Tureniej zostanie rozegrany w dwóch kategoriach wiekowych rocznik 2010 i roczniki 2011-12.

Impreze jest współfinansowana przez Spółdzielnie Mieszkaniową Wyżyny oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Zapraszamy do udziału. Organizatorem turnieju jest Stowarzyszenie Brzask - tel. do biuro +48 721 144 144.

Tweetnij

Podsumowanie Turniej Wielkanoncy Ursus 2019

Dnia 28 kwietnia na boisku przy Szkole Podstawowej nr 360 w Warszawie odbył się piłkarski Turniej Wielkanocny który był współfinansowała przez dzielnice Ursus m.st. Warszawy. Siedem drużyn złożonych z chłopców urodzonych w 2012 roku walczyło o miano tej najlepszej. Młodzi byli gotowi do walki do ostatniego gwizdka. Swoją pasję i zaangażowanie pokazywali przez cały turniej. Dużo pięknych goli, walki, emocji oraz naprawdę radosny futbol mogły cieszyć zawodników, trenerów oraz przybyłych rodziców, którzy mocno wspierali swoje pociechy. Wyjątkowe medale odlewane wyprodukowalo Medalowo.PL, puchary i dyplomy dostarczyła firma Pucharowo.PL

Zwycięzcą została ekipa Irzyka Warszawa. Choć na początku zanotowała ona porażkę, to każdy kolejny mecz wygrywała różnicą co najmniej kilku bramek. W składzie mieli najlepszego piłkarza turnieju, Konrada Mołdysza. Na drugim miejscu uplasował się zespół KS Grom Gocław, który zdobył tyle samo punktów co Irzyk, ale miał mniej goli strzelonych oraz przegrał z nim bezpośrednie starcie. Do srebrnego medalu pewnie na boisku prowadził ich Mikołaj Guguła. Na najniższym stopniu podium znalazła się Błyskawica, która straciła też najmniej goli. Statystyka ta pozwoliła Marcelowi Wasilukowi zostać najlepszym bramkarzem turnieju.

Tuż poza podium był KS Grom Targówek, który brązowy medal stracił w ostatniej sekundzie swojego ostatniego meczu. Na piątym miejscu znalazła się Akademia Piłkarska Diament z królem strzelców rozgrywek Jakubem Ziębą w składzie. Tuż za tym zespołem uplasowały się Akademia Piłkarska Bedków i Bóbr Tłuszcz.

Chłopcy pokazali, że kochają biegać za piłką do samego końca, mają niespożyte pokłady energii. Na pewno wiele wyjątkowych spotkań i turniejów przed nimi, więc warto im kibicować.

Pełna tabela oraz wszystkie wyniki znajdują się na stronie www.mlf.org.pl Organizatorem turnieju było Stowarzyszenie Brzask - tel. do biuro +48 721 144 144.

 
 

Tweetnij

Już w najbliższy weekend pierwsza kolejka MLF Wiosna 2019

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z terminarzem 1 kolejki młodzieżowej ligi futbolu edycja Wiosna 2019 dla dzieci. Przypominamy że na wszystkich uczestników rozgrywek czekają wyjątkowe nagrody sportowe , których Fundatorem jest Tryumf sklep w Warszawie . W najbliższy weekend zagrają rocznik 2009 oraz 2012 życzymy sukcesów podczas najbliższych meczy. Liczymy również na doping kibiców i dobrą zabawę dla dzieci oraz profesjonalną obsługę techniczną i sędziowską .

Tweetnij
<< poprzednia strona (1/39) następna strona (3/39)>>

TAM 2011, gr. A 7.12 - tabela

lp.drużynampb
1GKS CHYNÓW39+8
2KS GROM BIALI36+7
3AP DIAMENT31-6
4LEGION PRUSZKÓW31-9

pełna tabela...

TAM 2011, gr. B 7.12 - tabela

lp.drużynampb
1BE A STAR FA WILCZKI KOBIAŁKA36+3
2KS OŻAROWIANKA36+2
3UKS G-81 BEMOWO36+1
4KS GROM CZERWONI30-6

pełna tabela...

Zakochaj się w Warszawie