Aktualności

XV TURNIEJ NIEPODLEGŁOŚCI - PODSUMOWANIE

Podsumowując XV Turniej Niepodległości, na początku pragiemy podziękować osobom zaangażowanym w sprawy przebieg turnieju.

Dziękujemy również Trenerom i Rodzicom za zaangażowanie i dotarcie na turniej z całego kraju, aby współnie na sportowo uczcić obchody Święta Niepodległości.


W roczniku 2007 Najlepszym Bramkarzem Turnieju został Jakub Pietrzyk z drużyny BKS 7 WARSZAWA, najbardziej wartościowym Zawodnikiem został Maks Pawłowski ze zwycięzkiej drużyny ELITE ACADEMY, Najlepszym Strzelcem został Filip Gwiazdowski z drużyny KS HALINÓW.

MIEJSCE III : KS HALINÓW

MIEJSCE II : BKS 7 WARSZAWA

MIEJSCE I : ELITE ACADEMY


W roczniku 2008 Najlepszym Bramkarzem Turnieju został Kajetan Dąbrowski reprezentujący zespół MŁKS ŁOMŻA, nagroda MVP Turnieju powędrowała do Jakuba Proniewskiego, również z drużyny MŁKS ŁOMŻA, a Najlepszym Strzelcem został Teodor Żakowicz z drużyny STF CHAMPION.

MIEJSCE III : KS GROM

MIEJSCE II : MŁKS ŁOMŻA

MIEJSCE I : STF CHAMPION


W roczniku 2009 Najlepszym Bramkarzem Turnieju został Franek Cholewa reprezentujący zespół BKS LUBLIN, nagroda MVP Turnieju powędrowała do Tomasza Kędra z ekipy AP NAMYSŁÓW, Najlepszym Strzelcem został Filip Sadowiński, również z drużyny AP NAMYSŁÓW.

MIEJSCE III : NAPRZÓD SKÓRZEC

MIEJSCE II : BKS LUBLIN

 

MIEJSCE I : AP NAMYSŁÓW


W roczniku 2010 Najlepszym Bramkarzem Turnieju został Kacper Rusak z drużyny MKS ZNICZ PRUSZKÓW, najbardziej wartościowym Zawodnikiem został Leon Maciszewski z KS GOM PRO, natomiast najwięcej goli w turnieju strzelił Maks Gąsiorowski z drużyny KS GROM PÓŁNOC.

MIEJSCE III : GKS CHYNÓW

MIEJSCE II : KS GROM PRO

MIEJSCE I : MKS ZNICZ PRUSZKÓW


W roczniku 2011 Najlepszym Bramkarzem Turnieju został Kacper Leżański z drużyny SOKÓŁ ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI, MVP Turnieju to Michał Kulikiewicz z zespołu BKS LUBLIN, a Królem Strzelców został Adam Nadkierniczny z drużyny UKS FOOTBALL FACTORY.

MIEJSCE III : PERŁA STRYKÓW

MIEJSCE II : UKS FOOTBALL FACTORY

MIEJSCE I : SOKÓŁ ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI


Podziękowania dla firm:

Dyplomy i statuetki - Pucharowo.PL

Koszulki Pamiątkowe - PilkarskiSklep.PL

Medale odlewane - Medalowo.PL

XV Turniej Niepodległości Rocznik 2010 - FAZA FINAŁOWA

XV Turniej Niepodległości Rocznik 2010

MECZE POCIESZENIA:

Mecz 4AB

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

19:00

ZNICZ PRUSZKÓW II - AP CHAMPION MIŃSK MAZOWIECKI 

7:0

 

Mecz 4DC

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

19:00

FUTBOLOWE PERSPEKTYWY - UKS TARGÓWEK

1:5

 

Mecz 3AB

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

19:20

AP CHAMPION MIŃSK MAZOWIECKI - KOMORÓW II

3:0

 

Mecz 3DC

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

19:20

SF WARSZAWA - MKL BAU SEMP SIEDLCE

3:7

 

ĆWIERĆFINAŁY:

ĆW 1 : Mecz 1A2B

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

19:40

KOMORÓW I - KS GROM II

0:3

 

ĆW 2 :Mecz 2A1B

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

19:40

GKS CHYNÓW - ANDRE

 

 

ĆW 3 :Mecz 1C2D

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

20:00

ZNICZ PRUSZKÓW - LEGIA SOCCER SCHOOL BIALI

3;2

 

ĆW 4 :Mecz 2C1D

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

20:00

KS GROM PRO- LEGIA SOCCER SCHOOL ZIELONI

3:2

 

PÓŁFINAŁY:

PŁ1 : ZWYCIĘZCA ĆW1 - ĆW3

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

20:20

KS GROM II - ZNICZ PRUSZKÓ

 

 

PŁ2 : ZWYCIĘZCA ĆW2 - ĆW4

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

20:20

GKS CHYNÓW - KS GROM PRO

0;2

 

FINAŁY:

Mecz o 3 miejsce:

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

20:40

GKS CHYNÓW - KS GROM II

3:1

 

Finał:

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

20:40

KS GROM PRO-ZNICZ PRUSZKÓW

1:4

 

 

21:00 - GALA ZAKOŃCZENIA

najbliższe mecze

Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.