Skład:

samobojgosc10
samobojgosp10

Relacja:

W drugim spotkaniu zmierzyły się drużyny KS Grom oraz AP Radość. Zawodnicy Akademii Radość szybko ruszyli do ataku i od pierwszych minut przeważali na boisku praktycznie przez całą pierwszą połowę, która zakończyła się wynikiem 0-2. W drugiej połowie jednak zawodnicy Gromu wyszli na murawę bardziej ożywieni oraz energiczni, zaczęli coraz częściej wyprowadzać kontry po atakach przeciwnika i lepiej rozgrywali piłkę i mimo bramki dla Radości w 33 minucie, w przeciągu następnych 5 minut Szymon Dziurla dwukrotnie trafił do siatki bramkarza AP Radość. Końcówka była bardzo emocjonująca, KS Grom próbował zbliżyć się do wyrównania i mieli do tego bardzo dobrą okazję, gdyż w przedostatniej minucie spotkania sędzia podyktował jedenastkę za zagranie piłki ręką w polu karnym przez obrońcę AP Radość, który może podziękować bramkarzowi gdyż to on obronił rzut karny i dzięki temu Radość odetchnęła z ulgą. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4-2 dla Akademii Piłkarskiej Radość.