do przerwy:
(6 : 0)

2019-05-12
godz.: 14:00

Bramki: Stanisław Bajda: 20, Jan Ksiązek: 43,44,45,6,28,30, Jan Szanser: 9, Oskar Szeląg: 44,31, Michał Wiech: 8,23,24,32,37,38,42.

Relacja:

Spotkanie od początku zdominowała drużyna AP Młody Orlik, która od początku naciskała na przeciwników zdecydowanym atakiem oraz konstruowaniem akcji poprzez szybkie podania w środku pola. Przerwa zakończyła się wynikiem 6-0. Druga połowa nie różniła się zbytnio od pierwszej, gracze Orlika raz po raz zdobywali kolejne bramki, na specjalne wyróżnienie zasłużył Michał Wiech, który zdobył aż 7 bramek oraz prezentował bardzo wysoki poziom przez całą długość spotkania. Drużyna Ochmanu próbowała zdobyć bramkę przez rajdy bokiem boiska, co w końcu udało się w '42 minucie meczu. Spotkanie zakończyło się wynikiem 17-1.

Zawodnicy obu drużyn zostawili na boisku dużo sił oraz charakteru, za co serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejne spotkania!