Igor Nidzgorski50
Bartek Stanczyk50
Bartek Styś50

Relacja:

Ostatni mecz 2 kolejki odbył się pomiędzy drużynami Bobra Tłuszcz oraz UKS'u Junak. Spotkanie było bardzo ciekawe, nieco większą kontrolę nad spotkaniem sprawowała drużyna Bóbr, która już w '4 minucie objęła prowadzenie i ciągle naciskała na bramkę rywali. UKS grał głównie z kontry szybkimi rajdami bokiem oraz środkiem boiska, co zaowocowało wyrównującą bramką w '15 minucie meczu. Do końca 1 połowy Bóbr Tłuszcz naciskał na bramkę przeciwnika oddając wiele celnych strzałów oraz mając bardzo dużo sytuacji na zdobycie bramki, lecz bramkarz UKS'u trzymał swoją drużynę w meczu dzięki fenomenalnym interwencjom. Niestety pechowo dla drużyny UKS straciła ona bramkę do szatni w '24 minucie. W drugiej połowie meczu zobaczyliśmy więcej dominacji zawodników Bobra, a spotkanie zakończyło się wynikiem 5-1.

Zawodnicy i zawodniczki obu drużyn zostawili na boisku dużo sił oraz charakteru, za co serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejne spotkania!