Imię i nazwiskoPozycjaOcenaAsystyKary
samobojgosc10
samobojgosp10

Relacja:

Mecz na początku był bardzo wyrównany, obie drużyny grały bardzo aktywnie i próbowały konstruować sobie akcje pod bramkami drużyny przeciwnej. Pierwsza połowa zaczęła się pechowo dla drużyny OKS, która mimo dogodnych sytuacji pod bramką przeciwnika nie mogła trafić w światło bramki a jedynie w słupek, gracze ze Służewia próbowali stworzyć sobie więcej okazji na strzelenie bramki, lecz to piłkarze Młodego Orlika zakończyła pierwszą połowę bramką do szatni. W drugiej połowie gracze OKS'u agresywnie próbowali dokonać do wyrównania, lecz dzięki mądremu rozgrywaniu piłki i szybkim kontrom to AP Młody Orlik przejął inicjatywę w meczu strzelając 3 bramki w pierwszych 6 minutach drugiej połowy, podczas gdy drużynie przeciwnej nadal brakowało nieco szczęścia, gdyż ich 3 strzały wylądowały jedynie na poprzeczce. Ostatecznie w 45 minucie meczu bramkę honorową dla drużyny Służewia strzelił Kamil Kwaśniewski, a mecz zakończył się wynikiem 8-1. Zawodnikiem meczu został Sebastian Lichocki, który strzelił 4 bramki oraz rozprowadzał piłkę mądrze do swoich kolegów o czym świadczą 3 asysty w jego wykonaniu.

Obie drużyny zostawiły na boisku dużo energii oraz charakteru, za co serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejne spotkania!