Aktualności

Polonijny Turniej Flagi

Już jutro zostanie rozegrany pierwszy Polonijny Turniej Flagi, w którym udział zdeklarowało ponad 30 drużyn w dwóch kategoriach wiekowych. W turnieju wezmą udział  drużyny z całej Polski i Europy, dzięki wsparciu Marszałka województwa mazowieckiego zostały zakupione dla wszystkich uczestników wyjątkowe medale na zamówienie i puchary z godłem Polski na kielichu został umieszczony orzeł oraz został opłacone hotel i wyżywienie dla polonijnych drużyn z Białorusi i Irlandii. Ponadto wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe koszulki z logo MAZOWSZE. 
Turniej zostanie rozegrany na stadionie Akademii Sztuki Wojennej (dawniej) AON, otwarcie turnieju o godzinie 10.00, serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej, a przede wszystkim dzieci trenujących piłkę nożną w KS GROM do kibicowania, szczegółowy terminarz imprezy znajdą Państwo na stronie www.mlf.org.pl. Zakończenie turnieju planowane jest na godz. 16.00 - 17.00.
Po turnieju zapraszamy do relaksu na basenie Akademii Sztuki Wojennej, dla uczestników turnieju i dzieci trenujących w KS GROM wstęp bezpłatny. Basen będzie otwarty od godz. 16 do 18.00

Jeszcze raz chcemy podziękować serdecznie Panu Marszałkowi Województwa Mazowieckiego Adamowi Struzikowi za udzielenie patronatu i wsparcia finansowego dla turnieju. Turniej w połowie został sfinansowany przez Marszałka Województwa Mazowieckiego a drugie połowie ze środków własnych Stowarzyszenia Brzask.

Rangę turnieju podniosły udzielone patronaty przez Marszałka Senatu Rzeczpospolitej, Ministra Sportu i Turystyki, Ministra Obrony Narodowej, Prezesa Instytutu Pamięci Narodowej oraz Polski Związek Piłki Nożnej i Akademia Sztuki Wojennej serdecznie dziękujemy za udzielenie patronatu i przekazanie drobnych upominków pamiątkowych dla uczestników turnieju.

Organizatorem turnieju jest Stowarzyszenie Brzask - tel. do biuro (+48)721 144 144.

Już w najbliższy weekend pierwsza kolejka MLF Wiosna 2019

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z terminarzem 1 kolejki młodzieżowej ligi futbolu edycja Wiosna 2019 dla dzieci. Przypominamy że na wszystkich uczestników rozgrywek czekają wyjątkowe nagrody sportowe , których Fundatorem jest Tryumf sklep w Warszawie . W najbliższy weekend zagrają rocznik 2009 oraz 2012 życzymy sukcesów podczas najbliższych meczy. Liczymy również na doping kibiców i dobrą zabawę dla dzieci oraz profesjonalną obsługę techniczną i sędziowską .

XV TURNIEJ NIEPODLEGŁOŚCI - PODSUMOWANIE

Podsumowując XV Turniej Niepodległości, na początku pragiemy podziękować osobom zaangażowanym w sprawy przebieg turnieju.

Dziękujemy również Trenerom i Rodzicom za zaangażowanie i dotarcie na turniej z całego kraju, aby współnie na sportowo uczcić obchody Święta Niepodległości.


W roczniku 2007 Najlepszym Bramkarzem Turnieju został Jakub Pietrzyk z drużyny BKS 7 WARSZAWA, najbardziej wartościowym Zawodnikiem został Maks Pawłowski ze zwycięzkiej drużyny ELITE ACADEMY, Najlepszym Strzelcem został Filip Gwiazdowski z drużyny KS HALINÓW.

MIEJSCE III : KS HALINÓW

MIEJSCE II : BKS 7 WARSZAWA

MIEJSCE I : ELITE ACADEMY


W roczniku 2008 Najlepszym Bramkarzem Turnieju został Kajetan Dąbrowski reprezentujący zespół MŁKS ŁOMŻA, nagroda MVP Turnieju powędrowała do Jakuba Proniewskiego, również z drużyny MŁKS ŁOMŻA, a Najlepszym Strzelcem został Teodor Żakowicz z drużyny STF CHAMPION.

MIEJSCE III : KS GROM

MIEJSCE II : MŁKS ŁOMŻA

MIEJSCE I : STF CHAMPION


W roczniku 2009 Najlepszym Bramkarzem Turnieju został Franek Cholewa reprezentujący zespół BKS LUBLIN, nagroda MVP Turnieju powędrowała do Tomasza Kędra z ekipy AP NAMYSŁÓW, Najlepszym Strzelcem został Filip Sadowiński, również z drużyny AP NAMYSŁÓW.

MIEJSCE III : NAPRZÓD SKÓRZEC

MIEJSCE II : BKS LUBLIN

 

MIEJSCE I : AP NAMYSŁÓW


W roczniku 2010 Najlepszym Bramkarzem Turnieju został Kacper Rusak z drużyny MKS ZNICZ PRUSZKÓW, najbardziej wartościowym Zawodnikiem został Leon Maciszewski z KS GOM PRO, natomiast najwięcej goli w turnieju strzelił Maks Gąsiorowski z drużyny KS GROM PÓŁNOC.

MIEJSCE III : GKS CHYNÓW

MIEJSCE II : KS GROM PRO

MIEJSCE I : MKS ZNICZ PRUSZKÓW


W roczniku 2011 Najlepszym Bramkarzem Turnieju został Kacper Leżański z drużyny SOKÓŁ ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI, MVP Turnieju to Michał Kulikiewicz z zespołu BKS LUBLIN, a Królem Strzelców został Adam Nadkierniczny z drużyny UKS FOOTBALL FACTORY.

MIEJSCE III : PERŁA STRYKÓW

MIEJSCE II : UKS FOOTBALL FACTORY

MIEJSCE I : SOKÓŁ ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI


Podziękowania dla firm:

Dyplomy i statuetki - Pucharowo.PL

Koszulki Pamiątkowe - PilkarskiSklep.PL

Medale odlewane - Medalowo.PL

XV Turniej Niepodległości Rocznik 2010 - FAZA FINAŁOWA

XV Turniej Niepodległości Rocznik 2010

MECZE POCIESZENIA:

Mecz 4AB

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

19:00

ZNICZ PRUSZKÓW II - AP CHAMPION MIŃSK MAZOWIECKI 

7:0

 

Mecz 4DC

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

19:00

FUTBOLOWE PERSPEKTYWY - UKS TARGÓWEK

1:5

 

Mecz 3AB

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

19:20

AP CHAMPION MIŃSK MAZOWIECKI - KOMORÓW II

3:0

 

Mecz 3DC

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

19:20

SF WARSZAWA - MKL BAU SEMP SIEDLCE

3:7

 

ĆWIERĆFINAŁY:

ĆW 1 : Mecz 1A2B

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

19:40

KOMORÓW I - KS GROM II

0:3

 

ĆW 2 :Mecz 2A1B

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

19:40

GKS CHYNÓW - ANDRE

 

 

ĆW 3 :Mecz 1C2D

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

20:00

ZNICZ PRUSZKÓW - LEGIA SOCCER SCHOOL BIALI

3;2

 

ĆW 4 :Mecz 2C1D

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

20:00

KS GROM PRO- LEGIA SOCCER SCHOOL ZIELONI

3:2

 

PÓŁFINAŁY:

PŁ1 : ZWYCIĘZCA ĆW1 - ĆW3

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

20:20

KS GROM II - ZNICZ PRUSZKÓ

 

 

PŁ2 : ZWYCIĘZCA ĆW2 - ĆW4

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

20:20

GKS CHYNÓW - KS GROM PRO

0;2

 

FINAŁY:

Mecz o 3 miejsce:

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

20:40

GKS CHYNÓW - KS GROM II

3:1

 

Finał:

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

20:40

KS GROM PRO-ZNICZ PRUSZKÓW

1:4

 

 

21:00 - GALA ZAKOŃCZENIA

tabela

lp.drużynampb

pełna tabela...

najbliższe mecze

Aktualnie nie ma zaplanowanych meczów.

ostatnie mecze

Nie rozegrano jeszcze żadnych meczów.