II LO Łowicz

W tej drużynie nie ma jeszcze żadnych piłkarzy.

Sponsor Młodzieżowej Ligi Futbolu

Fundatorem nagród w rozgrywkach dla dzieci jest hurtownia nagród sportowych i salon Tryumf Pucharowo.PL. Wszyscy uczestnicy MLF otrzymają medale a najlepsze drużyny puchary

PIŁKA NOŻNA - 20181020 G.10 - STADION ASZWOJ, WARSZAWA REMBERTÓW, UL. FRONTOWA

Obowiązują ogólne przepisy gry w piłkę nożną, z wyłączeniem przepisu o spalonym i liczbie zawodników i wymiarach boisk.
Czas gry 1x15 minut!, w przypadku remisu w fazie pucharowej i barażowej, bezpośrednio po zakończeniu następuję seria rzutów karnych.
Punktacja za zwycięstwo 3pkt za remis 1pkt, porażka 0pkt.O kolejności miejsc w grupach (faza grupowa) będzie decydować kolejno: liczba punktów,  liczba zwycięstw, bilans bramek (małych punktów), liczba zdobytych strzelonych punktów, bezpośredni wynik pomiędzy drużynami, losowanie. Mecz w każdej fazie trwa 1 x 15 minut.
Do fazy pucharowej awansują drużyny, które zajmą pierwsze dwa miejsca w grupach A-D. Poniżej przedstawione zostały fazy finałowe.