MŁKS ŁOMŻA

skład:

#imię i nazwiskopozycjameczebramkiasystypunkty
0FILIP BAŁAZY20010
0MACEL BARAŃSKI20010
0DAWID CHLUDZIŃSKI20010
0KACPER CZYŻ23010
0KAJETAN DĄBROWSKI20010
0KRYSTIAN KADŁUBOWSKI20010
0KAMIL KIEŁCZEWSKI21010
0KACPER MIŁASZEWSKI21010
0JAKUB PRONIEWSKI22010
0MACIEJ WYKOWSKI20010

mecze drużyny:

2018-11-17, sobota, 12:00MŁKS ŁOMŻA - STF CHAMPION 0 : 0 (0 : 0)
2018-11-17, sobota, 12:40FUTBOLOWE PERSPEKTYWY - MŁKS ŁOMŻA 0 : 2 (0 : 0)
2018-11-17, sobota, 13:40MŁKS ŁOMŻA - FC BOŻA WOLA 5 : 0 (0 : 0)

Wykres formy:

XV TURNIEJ NIEPODLEGŁOŚCI - PODSUMOWANIE

Podsumowując XV Turniej Niepodległości, na początku pragiemy podziękować osobom zaangażowanym w sprawy przebieg turnieju.

Dziękujemy również Trenerom i Rodzicom za zaangażowanie i dotarcie na turniej z całego kraju, aby współnie na sportowo uczcić obchody Święta Niepodległości.


W roczniku 2008 Najlepszym Bramkarzem Turnieju został Kajetan Dąbrowski reprezentujący zespół MŁKS ŁOMŻA, nagroda MVP Turnieju powędrowała do Jakuba Proniewskiego, również z drużyny MŁKS ŁOMŻA, a Najlepszym Strzelcem został Teodor Żakowicz z drużyny STF CHAMPION.

MIEJSCE III : KS GROM

MIEJSCE II : MŁKS ŁOMŻA

MIEJSCE I : STF CHAMPION


W roczniku 2010 Najlepszym Bramkarzem Turnieju został Kacper Rusak z drużyny MKS ZNICZ PRUSZKÓW, najbardziej wartościowym Zawodnikiem został Leon Maciszewski z KS GOM PRO, natomiast najwięcej goli w turnieju strzelił Maks Gąsiorowski z drużyny KS GROM PÓŁNOC.

MIEJSCE III : GKS CHYNÓW

MIEJSCE II : KS GROM PRO

MIEJSCE I : MKS ZNICZ PRUSZKÓW


W roczniku 2011 Najlepszym Bramkarzem Turnieju został Kacper Leżański z drużyny SOKÓŁ ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI, MVP Turnieju to Michał Kulikiewicz z zespołu BKS LUBLIN, a Królem Strzelców został Adam Nadkierniczny z drużyny UKS FOOTBALL FACTORY.

MIEJSCE III : PERŁA STRYKÓW

MIEJSCE II : UKS FOOTBALL FACTORY

MIEJSCE I : SOKÓŁ ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

XV Turniej Niepodległości Rocznik 2008 - FAZA FINAŁOWA

XV Turniej Niepodległości Rocznik 2008 

 

Mecz o 7 miejsce:

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

14:20

AP CHAMPIONS MIŃSK MAZOWIECKI - FC BOŻA WOLA

4:0

 

Półfinał A1 – B2:

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

14:40

AP WILKI – MŁKS ŁOMŻA

0:3

 

Półfinał B1 – A2:

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

15:00

STF CHAMPION – KS GROM

6:0

 

Mecz o 5 miejsce:

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

15:20

OKS SŁUŻEW – FUTBOLOWE PERSPEKTYWY

0:3

 

Mecz o 3 miejsce:

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

15:40

AP WILKI - KS GROM

0:1

 

Finał:

Godzina:

Drużyny:

Wynik:

16:00

STF CHAMPION - MŁKS ŁOMŻA

2:1

 

16:20 GALA ZAKOŃCZENIA